mobile_wrapper
09.12.2016 10:54 galavečer

Seznam oceněných sportovců Severomoravské oblasti 2016

V článku najdete seznam sportovců, kteří budou oceněni na Galavečeru Severomoravské oblasti

Seznam vyhlášených

Reining

Mládež

  • Radka Paverová
  • Natálie Kučíková
  • Klára Řeháčková

Junior

  • Jonáš Bujnoch
  • Klára Šalková
  • Marian Štihel

Amatér

  • Jana Bujnochová
  • Brenda Lesniczáková
  • Jaroslav Kostera

Senior

  • Marian Štihel
  • Jonáš Bujnoch
  • Natálie Kučíková

 

Voltiž

  • Nela Stříbná
  • Vanesa Krištofová
  • Lucie Kubíková
  • Ema Žurková
  • Jakub Konečný
  • Kateřina Kocurová
  • Andrea Videnková
  • Tereza Czyžová  
  • Ondřej Svoboda

 

Drezura

 

Pony,děti

  • Natálie Špůrková
  • Lada Srovnalová

Děti na velkých koních

  • Eva Vavříková
  • Sára Vingrálková
  • Melanie Zuvačová

Junioři

  • Viktorie Slaninová
  • Lucie Krampotová
  • Marie Lyčková

Mladí jezdci

  • Andrea Šimková
  • Lenka Kočí

Senioři

  • Nicol Raidová
  • Michaela Schwarzová
  • Denisa Ptaszková

Paradrezura

  • Kateřina Lesová

 

Všestranost

 

Senioři

  • Radko Heidenreich
  • Stanislav Vrtek

Mladí jezdci

  • Antonín Vrtek
  • Hana Dudková

Junioři 

  • Inka Saparová
  • Barbora Šeligová
  •  Klára Čepeová

 

Skoky

Pony

  • Liďáková Karolína
  • Boháčová Lucie
  • Filip Štěpán
  • Bečková Natálie

Děti

  • Vinglárková Sára
  •  Matušková Kateřina
  • Machalová Eliška
  • Kovářová Natálie
  • Kreislová Natálie
  • Čépeová Klára
  • Pakrová Veronika
  • Brusová Patricie
  • Švihorová Nikol
  • Krampotová Lucie
  • Křištofová Anna
  • Kaločová Nina
  • Šalková Tina

Ženy

  • Humplíková Vladislava
  •  Kubrická Kateřina
  • Brátová Zuzana

 Muži

  • Klus Marek
  •  Kincl Josef
  •  Hruška Jiří

 

Spřežení

 

Pony

  • Erik Zuvač

1-spřežení

  • Jaroslav Petřek

2-spřežení

  • Jaroslav Juráň st.

4-spřežení

  • Jaroslav Juráň ml.

 

Vytrvalost

 

  • Zapletalová Michaela
  • Škarabelová Kamila
  • Tylšarová Ivana

Výkonnostní odznaky

Skoky

Bronzový odznak

  • Sára Vingrálková

Stříbrný odznak

  • Radek Šídlo

 

Drezura

Bronzový odznak

  • Eva Krivá
  • Andrea Šimková

 

Reining

Zlatý odznak

  • Markéta Šteyrová
  • Jonáš Bujnoch
  • Klára Šálková
  • Brenda Lesniczáková

 

Stříbrný odznak

  • Jana Bujnochová

 

Bronzový odznak

  • Hynek Fister
  • Martina Zelená

 

Spřežení

Zlatý odznak

  • Jaroslav Juráň

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Hlavní město praha MŠMT
Nahoru