mobile_wrapper
12.08.2018 11:31

MČR 2018 - výsledky reprezentantů naší oblasti

MČR 2018 - výsledky reprezentantů naší oblasti

Dobrý den, zde naleznete nejlépe umístěné reprezentanty naší oblasti na MČR ve všech disciplínách. Všem umístěných srdečně gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!

MČR pony skoky + drezura Zduchovice 22. - 26. 8. 2018

 

Finále Stylového poháru pony 2018 pro jezdce ve věku 11  – 13 let na pony S+A: 4. místo Rozálie Sovová - Fík 2, 5. místo Anna Abtová - Lucky 31

Finále Stylového poháru pony 2018 pro jezdce ve  věku  8 – 13 let na  pony B: 8. místo Anna Abtová - Nantano B.B., 10. místo Adéla Dvoranová - Šibal, 12. Nikola Hučková - Vivano

MČR v jízdě na pony do 135cm: 2. místo Kristýna Gutová - Dollom Carneval

MČR ve skákání věkové kategorie 11 – 13 let na pony do 135 cm KVH: 1. místo Rozálie Sovová - Fík 2, 2. místo Ema Bulíčková - Maruše, 4. místo Adéla Dvoranová - Kendy

MČR ve skákání věkové kategorie 11 – 13 let na pony kat.B (136 - 148 cm KVH): 3. místo Anna Abtová - Nantano B.B., 4. místo Adéla Opatrná - Diamant 4, 5. místo Rozálie Sovová - Viki 3

MČR ve skákání věkové kategorie 14 – 16 let na pony do 148 cm KVH: 3. místo Denisa Trnková - Extreme Lucky

MČR v drezuře věkové kategorie 11 – 13 let na pony do 135 cm KVH: 1. místo Johana Vášáryová - Goldenbay Happy Morning

MČR v drezuře v kategorii MASTER věková kategorie 11-16 let na pony do 148 cm KVH: 2. místo Nikola Feherová - Kimberly

MČR v drezuře věkové kategorie 14 – 16 let na pony do 148 cm KVH: 6. místo Zuzana Novotná - Nero 12, 7. místo Tereza Kamínková - Princezna Jasněnka, 9. místo Kristýna Pulchartová - Gambrinus 5

MČR v drezuře věkové kategorie 8 – 10 let na pony do 148 cm KVH: 3. místo Veronika Sedláčková - Jasper 3, 7. místo Natálie Kuklíková - Charlotte 4, 8. místo Ema Krejčíková - Narcis 2

MČR v drezuře věkové kategorie 11 – 13 let na pony do kat.B (136 - 148 cm KVH): 8. místo Nikola Hučková - Vivano

MČR ve skákání kategorie DRUŽSTVA pony do 135 cm KVH: 6. místo Tereza Hučková - Nando 1, Kateřina Slavíková - Aranka 16, Johana Laura Šebestová - Kent 9, Martin Sikora - Glen Snow

MČR ve skákání kategorie DRUŽSTVA pony do 148 cm KVH: 1. místo Laura Najmanová - Nightbeauty T, Adéla Tichá - Carda, Nikola Hučková - Vivano, Lenka Sikorová - Leon 16

MČR drezura DRUŽSTVA: 3. místo Johana Vášáryová - Goldenbay Happy Morning, Nikola Feherová - Kimberly, Veronika Sedláčková - Jasper 3, Ema Havlenová - Al-Kham-Sa Chiara

 

 

MČR drezura + paradrezura Královický dvůr 15. - 19. 8. 2018

 

Senioři - Střední runda: 3. místo Hana Vášáryová - Filipa, 6. místo Vanda Bělinová - Conelly

Mladší junioři: 6. místo Nikola Feherová - Vabantos, 11. místo Zuzana Novotná - Luwex Adolph MM

Starší junioři: 2. místo Tina Pospíšilová - Fiorella TC, 12. místo Anna Micková - Hag

Děti: 5. místo Kristýna Šťávová - Carisma 4

Družstva: 7. místo Vanda Bělinová - Przedswit VI, Lucie Korejsová - Dorian, Pavlína Svobodová - Flop, Markéta Burešová - Wahtaci

Para Grade I. - V.: 2. místo Kristýna Rudolfová - Bajkonur, 3. místo Jarmila Plháková - Linda 34

 

 

MČR skoky Martinice děti + junioři 2. - 5. 8. 2018

 

Starší junioři: 5. místo Linda Portychová - Davina M, 17. místo Sabina Horáková - Wiedarthe

Mladší junioři: 2. místo Tereza Svobodová - Cartagena W, 6. místo Anna Lani Novak - Lolla, 10. místo Viktorie Žižáková - Cherry Blue, 11. místo Sára Knotková - Very Easy S, 15. místo Markéta Miková - Papaya 1, 16. místo Anna Kostková - Coco Chico S

Děti: 6. místo Karolína Šťastná - Con Acord, 11. místo Laura Najmanová - Stardano, 12. místo Adéla Opatrná - Gucci 7

Družstva junioři: 2. místo Linda Portychová - Falino, Lenka Slavíčková - Felix van de Netehof, Veronika Vacková - Cancoun, Anna Kostková - Carbopina, 3. místo Nina Hartzová - Eurydika, Tereza Svobodová - Sympatie S, Anna lani Novak - Last Minute 64, Makréta Miková - Persona Grata

Družstva děti: 2. místo Alex Jedlička - Lupéz, laura Najmanová - Taz Times, Lenka Sikorová - Carlo M, Adéla Opatrná - Tenerifes Funstorm, 4. místo Oliver Písařík - Rain Man, Anna Abtová - Pay Day, Karolína Prušáková - Pem

 

 

MČR skoky Zduchovice senioři + mladí jezdci 25. - 29. 7. 2018

 

Senioři: 2. místo Sergei Motyguine - Dylan, 10. místo Přemysl Adam - Cachas

Ženy: 1. místo Iva Holíková - Norman 1, 2. místo Nicola Grünthalová - Careful Z, 4. místo Šárka Pospíšilová - Garista, 10. místo Andrea Halíková - Coletta 1, 13. místo Darina Hochmanová - Chiquita-LS, 18. místo Dominika Hrubešová - Kasjmir VGW 1, 21. místo Lenak Matunová - Vendome du Paradis, 22. místo Nikola Havránková - Cagonetta, 23. místo Jana Ferenc Perníčková - Cascaya, 26. místo Kateřina Bardonová - Hilary 1

Mladí jezdci: 4. místo Denisa Vegrichtová - Violett, 6. místo Sofie Najmanová - Lexus 3, 9. místo Johana Žižáková - C´est la Vie, 10. místo Martin Vašák - Zorm

Družstva: 1. místo Andrea Halíková - Omard Lottie, Iva Holíková - Douglas S, Denisa Vegrichtová - Titan 7, Sofie Najmanová - Princess 4, 3. místo Přemysl Adam - Camouflage, Lenka Jirušová Kabátová - Indoctra, Ondřej Potluka - Land Master, Josef Lánský - Commodor

 

 

MČR všestrannost Pardubice 19. - 22. 7. 2018

 

Senioři: 8. místo Pavel Březina - Cona Cia, 9. místo Jaroslav Abík - Madock, 12. místo Kristýna Vávrová - Guiron Vilín

Mladí jezdci: 7. místo Marie Smolíková - Hanah

Starší junioři: 3. místo Natalia Tarabini - Doména 2

Mladší junioři: 2. místo Eliška Ciarkowska - Citadela 5, 5. místo Šárka Štvánová - Caledon 3

Děti: 6. místo Kristýna Pulchartová - Gambrinus 5

Družstva: 13. místo - po neprojití kondiční zkouškou klisny Olympie Natalie Tarabini dokončily Dominika Strejcovská - Corde a Marie Piechotová - Desiderata

Pony 13 - 16 let: 3. místo Eliška Ciarkowska - Alpinhorse Midnight Princess, 6. místo Šárka Štvánová - Sisi 10, 7. místo Eliška Vejdovcová - Edward 2, 8. místo Michaela Beranová - Sahgar, 11. místo Kamila Kohoutková - Polinka 

Pony 10 - 13 let: 10. místo Ema Bulíčková - Maruše

Styl jezdce, starší junioři: 2. místo Natalia Tarabini - Doména 2

Styl jezdce, mladší junioři: 3. místo Eliška Ciarkowska - Citadela 5, 6. místo Šárka Štvánová - Caledon 3, 13. místo Šárka Štvánová - Netvor

Styl jezdce, děti: 10. místo Kristýna Pulchartová - Gambrinus 5

Styl jezdce, pony L: 2. místo Eliška Ciarkowska - Alpinhorse Midnight Princess, 6. místo Eliška Vejdovcová - Edward 2, 7. místo Šárka Štvánová - Sisi 10, 8. místo Michaela Beranová - Sahgar, 11. místo Kamila Kohoutková - Polinka

Styl jezdce, pony ZL: 9. místo Ema Bulíčková - Maruše

 

 

MČR spřežení Semice 20. - 22. 7. 2018

 

Jednospřeží: 3. místo Libor Kurka - Jim 1, 5. místo Jiří Ziegler - Donnershall FRB, 6. místo Jiří Kříž - Grippen, 8. místo David Soukup - Esa 35, 10. místo Ota Bareš - Dorian 27, 15. místo Pavel Drbohlav - Jasper 28, 17. místo Martina Pazourová - Safír 19, 18. místo Frnatišek Štamfest - Devon 4, 19. místo Kristýna Špitálská - Lucky 26

Dvojspřeží:  3. místo Jaroslav Kohout jun. - Safír 20, Nil 4

Dvojspřeží pony: 4. místo Tomáš Jelínek - Maracuja, Cuba 5, 7. místo Milan Kadlec - Gamín 2, Guliver 7 

 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru