mobile_wrapper
30.08.2021 20:46

MČR pony - Zduchovice 18. - 22. 8. 2021 - výsledky

MČR pony - Zduchovice 18. - 22. 8. 2021 - výsledky

Přinášíme vám přehled úspěchů a umístění reprezentantů naší oblasti na MČR pony skoky a drezura.

Kombinovaná jízda 8 - 10 let na pony do 135 cm:

8. místo Hana Šmejkalová - Domina 3

9. místo Jan Perníček - Laky 1

14. místo Kateřina Karásková - Gera 1

22. místo Sára Nejedlá - Moorlands Nina

 

Skoky 8 - 10 let na pony do 135 cm:

1. msíto Ema Abíková a Jopje D - GRATULUJEME!!!

6. místo Sofie Šafratová - Šibal

7. místo Markéta Szieklíková - Sweet Heart

14. místo Hana Šmejkalová - Sargo

 

Skoky 11 - 13 let na pony do 135 cm:

12. místo Stela Krbcová - Smoke

 

Skoky 11 - 13 let na pony kategorie B (136 - 148 cm)

6. místo Tereza Abíková - Omar 5

7. místo Kateřina Benešová - Extreme Lucky

8. místo Martin Sikora - Leon 16

28. místo Stela Krbcová - Diamant 4

35. místo Markéta Suková - Maja 1

 

Skoky 14 - 16 let na pony do 148:

1. místo Kateřina Bubáková - Ida Florima - GRATULUJEME!!!

4. místo Rozálie Sovová - Ginger 7

6. místo Kristýna Hájková - Maygem Golden Glory

 

Skoky družstva do 135 cm:

1. místo Jasmína Vášáryová - Beruška 4, Marie Maláková - Sněhurka, Sofie Šafratová - Dollom Casino, Kateřina Karásková - Safietje - GRATULUJEME!!!

druhé družstvo ve složení Markéta Szieklíková - Evolet, Lucie Mikešová - Treflan Nan, Lucie Robková - Limetree Quinci, Lukáš Procházka - Jurášek 34 bylo bohužel vyloučeno.

 

Skoky družstva do 148 cm:

3. místo Kateřina Pospíšilová - Rossums Vyoming, Markéta Suková - Maja 1, Eliška Černá - Astarta Borderi, Rozálie Sovová - Anabela 2

druhé družstvo ve složení Tereza Hučková - Grace 19, Eva Maláková - Darinka 2, Johana Vášáryová - Silent Dream, Jana Bauerová - Breaffy Jenny bylo bohužel vyloučeno.

 

Drezura 8 - 10 let na pony do 148 cm:

1. místo Jasmína Vášáryová - Goldenbay Happy Morning - GRATULUJEME!!!

9. místo Jan Perníček - Dourello

11. místo Denis Šesták - Marah Magic Boy

 

Drezura 11 - 13 let na pony kategorie B (136 - 148 cm):

4. místo Anna Lipinská - Hickory

14. místo Ema Vašíčková - Elvis 4

21. místo Alice Janečková - Trip 2

 

Drezura družstva:

4. místo Jasmína Vášáryová - Goldenbay Happy Morning, Anna Lipinská - Hickory, Tereza Hučková - Vivano, Jan Perníček - Dourello

 

 

Umístěným srdečně gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oblasti!

 

 
Nahoru