mobile_wrapper
08.06.2018 16:42

Pozvánka předsedy oblasti, V. Drbala na OM skoky Ptýrov

Pozvánka předsedy oblasti, V. Drbala na OM skoky Ptýrov

Vážení sportovní přátelé, v tomto článku naleznete pozvánku na OM skoky Ptýrov od předsedy oblasti Střední Čechy, pana Václava Drbala. OM se uskuteční v termínu 15. - 17. 6. 2018.

Vážení sportovní přátelé,

 

 dovolte mi abych Vás pozval na "Mistrovství středočeské oblasti 2018".

Jak jistě víte akce je pořádána ve dnech 15.-17.června 2018 na farmě Ptýrov.

Rozpis soutěží  kopíruje zkušenost z minulého roku a doufáme,že Vás osloví a zajisté vyzve k účasti  v některé  z kategorií. Novinkou je kombinovaná soutěž pro začínající jezdce.Soutěž proběhne celá,včetně slavnostního dekorování v pátek 15.6. 2018.

 

I letos se těšíme na týmovou soutěž,která je ve velké oblibě naších jezdců.

Doufáme,že včas svůj tým přihlásíte včetně vedoucího a názvu družstva.

Chceme i letos vytvořit přátelskou atmosféru. Slavnostní dekorování,stupně vítězů již patří k našemu "malému" mistrovství.

Příjemnou zprávou je,že se nám podařilo zajistit finanční podporu od Krajského úřadu. Doufám,že vše dopadne ke všeobecné spokojenosti a Oblastní výbor vyplatí příspěvek na ustájení účastníkům OM. Předpokládáme částku do 1.000,-Kč. S technikou výplaty příspěvku budete včas seznámeny na místě. 

Ještě jednou mi dovolte Vás pozval jménem Oblastního výboru,pořadatele a jménem svým na Ptýrov,kde pro Vás připravíme vše k Vaší spokojenosti.

 

Jelikož čas opravdu letí a budeme připravovat nominaci jezdců a koní na MČR ve Zduchovicích, chceme předejít dohadům ohledně složení družstev tím,že na OM bude provedena a předjednána předběžná sestava - složení dvou týmu.

Za tímto účelem byla veřejnost vyzvána k účasti na nominačních soutěžích S**,

které jsou v rámci OM vypsány. Účelem je postavit dvě silná družstva,která mají šanci na dobré umístění.Rok 2017 lze považovat za nevydařený.Jsme velká a silná oblast,výsledky z doby nedávno minulé nás zavazují .

 

        "Budoucnost patří těm,kdo věří svým krásným snům". (E.Roosevelt)

 

 

Václav Drbal

předseda stř.OV ČJF

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny Systém podpory sportu
Nahoru