mobile_wrapper
12.01.2020 22:12

PŘÍSTUPY DO JIS - korespondent a spol. - DŮLEŽITÉ!!!

PŘÍSTUPY DO JIS - korespondent a spol. - DŮLEŽITÉ!!!

Dobrý den, zde naleznete důležité informace ohledně přístupů do JISu.

Vzhledem k množícím se dotazům a nepříjemným situacím, kdy se OPRAVDU nečlen ČJF nemohl přihlásit do JISu si dovoluji znovu uvést informace, které jste obdrželi mailem již 13. 11. 2019:
 
Jak jste jistě zaregistrovali, tak Rada ČJF na posledním zasedání schválila změnu Registračního a přestupního řádu, která mění možnost zastupování subjektu vůči ČJF a přístupů do Jezdeckého informačního systému, kdy od 1. 1. 2020 nebude možné, aby se do JIS přihlásila osoba, která není členem ČJF a to v žádné roli.
 
Nyní je v JIS mnoho osob v rolích Korespondent, Zpracovatel výsledků či přihlašovatel na závody, kteří nejsou členy ČJF.
 
Oslovuji Vás tedy s tím, že pokud nadále chcete mít přístupy do JIS v kterékoli rolí, je nutné abyste se k 1. 1. 2020 stali členy ČJF, tedy uhradili základní členský příspěvek 100Kč (resp. jako noví členové 200 Kč). 
 
Tolerance byla do 10. 1. 2020 -  tak, abyste během prvních deseti lednových dnů mohli uhradit příspěvek na 2020 a nemuseli tak platit příspěvek ještě v roce 2019. Stejně tak samozřejmě všem osobám s členstvím z roku 2019 bude jejich přístup platit až do konce registračního období a budou mít tak čas si členství prodloužit. 
 
Tento krok se Vám v současné době již jako nečlenům nezdaří, proto v případě potíží, prosím kontaktujte sekretáře oblasti (prostřednictvím emailu oblast.stredoceska@cjf.cz. V případě, že nebudete mít uhrazeno členství a následně tak nestihnete uhradit poplatek za subjekt riskujete, že se na konci února již nestihnu Vašemu členství věnovat a budete nuceni uhradit poplatek za subjekt ve výši 3000,- Kč (všechny subjekty, za něž není do 29. 2. do 23:59 připsána platba na účtu ČJF) - NENECHÁVEJTE tak, prosím, tuto záležitost na poslední chvíli.
 
Děkujeme za pochopení,
 
OV Středočeské oblasti 
Nahoru