mobile_wrapper
07.09.2019 12:25

Středočeská jezdecká liga 2019 - skoky

Středočeská jezdecká liga 2019 - skoky

Dobrý den, zde naleznete důležité informace ohledně posledního kola SJK skoky 2019 (Ptýrov), dále pak ohledně Finále SJL (Kolín). Aktuální žebříčky SJL naleznete zde na webu, záložka Středočeská jezdecká liga.

STŘEDOČESKÁ JEZDECKÁ LIGA – PROJEKT OBLASTI NA PODPORU SOUTĚŽÍCÍCH STŘEDNÍCH ČECH

Již několik sezon vypisuje oblastní výbor Středočeské oblasti projekt podporující soutěžící ve všech disciplínách zastoupených v dané lokalitě, obtížnosti jsou přizpůsobené úrovní co nejširšímu zastoupení soutěžících.

Hlavní vyhodnocení probíhá při Galavečeru oblasti, skoky mají navíc své finále a odměnu dle nasbíraných bodů v sezoně.

Pro tuto aktivitu oblastní výbor vyčleňuje každoročně nemalou částku z rozpočtu oblasti, za sezonu 2018 bylo vydáno v cenách a příspěvcích pořadatelům přes 200 tis. Kč.

I v roce 2019 se mohou soutěžící těšit na obdobně atraktivní ohodnocení a mají nyní poslední závody, kdy lze ještě ovlivnit umístění či bodový příděl. Žebříčky a další informace jsou umístěny na webových stránkách oblasti http://www.cjf.cz/oblasti/stredoceska/kalendar-zavodu/stredoceska-jezdecka-liga/

 

Aktuálně se blíží jeden z nejdůležitějších závodů pro kategorii skoky – na Farmě Ptýrov bude v neděli 15.9. poslední možnost zabodovat o dotované body (za každý bod odměna 100 Kč) a účast ve finále, které se bude konat v Kolíně dne 12.10. Závod byl vypsán místo zrušeného kola v Hořovicích, je otevřen k přihlašování a žebříčky se nyní aktualizují o výsledky dodané z předchozího kola. Oblastní výbor se těší na hojnou účast soutěžících.

 
Nahoru