mobile_wrapper
13.08.2020 15:56

Středočeská jezdecká liga se blíží do finále

Středočeská jezdecká liga se blíží do finále

Poslední kvalifikační kolo pro děti a juniory se bude konat tuto sobotu ve Staré Boleslavi. Zde proběhnou i stylové soutěže, aby všichni, co mají zájem o start v celorepublikovém finále ještě mohli potvrdit svou kvalifikační úroveň.

Finále Národního poháru mládeže 2020 se bude konat v Chuchli v termínu 28.-30.8., rozpis naleznete v JISu a pravidla na webu ČJF - seriály. 

Již nyní se v rámci Středočeské oblasti začíná sestavovat tým, který bude bojovat stejně jako jejich oblastní kolegové na MČR o co nejlepší umístění. A s ohledem na to, že tento závod je pro účastníky finančně nákladnější než MČR, nebo´t je zde v soutěžích podmínkou platba startovného, OV oblasti se rozhodl finančně podpořit všechny nominované účastníky, kteří pojedou hájit oblastní barvy.

 

Pro seniory je v rámci Středočeské jezdecké ligy připraveno ještě jedno kolo navíc, a to 21.8. na Ptýrově. To uzavře danou kategorii, při které je v letošním roce nejvyšší účast, a tím i možnost získat co nejvyšší finanční ohodnocení na základě získaných bodů ve všech kolech po uzavření celkového žebříčku. Žebříčky všech kategorií a všechny další informace naleznete na webových stránkách oblasti, celá sezona bude tak jako každý rok vyhodnocena na Galavečeru oblasti.

 

SJL LETÁK VČ. LOGA Boleslav 7. kolo

Průběžné výsledky děti k 13.8.

Průběžné výsledky junioři k 13.8.

 
Nahoru