mobile_wrapper
22.09.2017 17:23

Závody v Kolíně - Finále SJL

Závody v Kolíně - Finále SJL

Dobrý den, přihlášky na závody Memoriálu V. Boháče v Kolíně, které jsou zároveň Finále Středočeské jezdecké ligy, jsou stále otevřeny k přihlašování!! Termín uzávěrky na tyto závody ve skocích 80 cm - S** je 27. 9. 2017 ve 23:00 hod. Níže naleznete novinky pro účastníky Finále SJL.

Dovolte nám seznámení s několika novinkami, týkajících se posledního kvalifikačního kola SJL a jeho Finále 2017. Více naleznete v připojeném článku.

Finále Středočeské jezdecké ligy 2017 ve skocích s novinkami!

 
Středočeská jezdecká liga 2017 ve skocích se chýlí ke svému závěru. Finále pořádá Stáj Václav Kolín při závodech v termínu 30. 9. - 1. 10. 2017, přičemž samotné Finále se koná 1. 10. 2017.
Dle pravidel budou všichni kvalifikovaní do finále startovat v samostatné finálové soutěži opět s nulou na začátku, tato soutěž je osvobozena od platby startovného a zajímavě finančně dotována.
Tentokrát je ale pro účastníky všech kvalifikací připraven další bonus – OV rozhodl na svém jednání, že každý, kdo se dostaví a bude závodit v rámci soutěží finálového dne, získá finanční dotaci ve výši počtu svých získaných bodů x 100,- Kč, dle výsledného žebříčku 2017.
Vyhodnocení proběhne při dekorování finále SJL.
Aktuální žebříčky naleznete na webových stránkách Středočeské oblasti.
 

Středočeská jezdecká liga 2017 – ostatní disciplíny

 
I v ostatních disciplínách se chýlí Středočeská jezdecká liga 2017 ke svému závěru. Pro každou disciplínu se v tomto roce žebříčky vedou rozdílným způsobem, připomínáme proto, že pravidla a další informace naleznete na webových stránkách Středočeské oblasti.
Především v disciplíně drezura je nyní nejdůležitější období – soutěžící zasílají své výsledky sami přímo administrátoru žebříčku.

 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Hlavní město praha MŠMT
Nahoru