mobile_wrapper

MČR

Dobrý den,

v příloze si dovoluji zaslat tabulku, kterou je třeba vyplnit pro přihlášení na MČR 2020 ve všech disciplínách. Nezapomeňte, prosím, uvádět velikosti trika jak pro účastníky, tak pro případnou další objednávku fanouškům, rodině a přátelům - na vše v kvalifikační tabulce naleznete kolonku.

 

Dále si Vám dovoluji sdělit termíny uzávěrek, prozatím pro:
  • MČR všestrannost, vedoucí ekipy Michael Moudrý (tel. 731 562 937) - uzávěrka pro zájemce o start v soutěži družstev je 20. 7. 2020 do 10:00 hodin dopoledne!!!, pro zájemce o start v soutěžích jednotlivců 20. 7. 2020 do 20:00 hodin!!
  • MČR skoky děti a junioři, vedoucí ekipy Mgr. Kateřina Vašáková (tel. 724 994 032) - uzávěrka pro zájemce o start v soutěži družstev je 27. 7. 2020, pro zájemce o start v soutěžích jednotlivců 29. 7. 2020 do 20:00 hodin!!
  • MČR pony, vedoucí ekipy Vladimír Mestenhauser (tel. 777 234 448) - uzávěrka pro zájemce o start v soutěži družstev je 7. 8. 2020, pro zájemce o start v soutěžích jednotlivců 12. 8. 2020 do 9:00 hodin!!
Nezapomeňte, prosím, že boxy na VŠECHNA MČR si objednáváte SAMI!!! Uzávěrky na boxy jsou uvedeny v JISu u jednotlivých MČR.
 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den,

vzhledem k blížícím se termínům uzávěrek na MČR 2019 Vás tímto prosíme o zasílání Vašich kvalifikací. Uzávěrka pro družstva bude v naší oblasti vždy tři dny před termínem oficiální uzávěrky, uvedené v systému JIS nebo v rozpise daného MČR, aby měl OV prostor pro jednání o jejich složení.

Přihlášky na MČR provádí pouze sekretář oblasti. Kvalifikace prosím zasílejte na email oblast.stredoceska@cjf.cz vyplněné v tomto formuláři - kvalifikace 2019

Boxy pro koně si objednává každý účastník sám prostřednicvím JIS.

 

Vedoucí ekip na jednotlivá MČR:

  • vytrvalost Budislavice 31. 5. - 1. 6. 2019 - vedoucí ekipy není stanoven
  • drezura + paradrezura Královice 17. - 21. 7. 2019 - vedoucí ekipy Hana Vášáryová

  • skoky senioři + U25 Martinice 24. - 28. 7. 2019 - vedoucí ekipy Andrea Halíková
  • všestrannost Borová 1. - 4. 8. 2019 - vedoucí ekipy Antonín Klauz
  • skoky děti + junioři Zduchovice 14. - 18. 8. 2019 - vedoucí ekipy vedoucí ekipy Kateřina Vašáková
  • pony skoky + drezura Zduchovice 21. - 25. 8. 2019 - vedoucí ekipy Vladimír Mestenhauser
  • reining Kozlovice 7. - 8. 9. 2019 - vedoucí ekipy není stanoven
  • spřežení Těšánky 18. - 22. 9. 2019 - vedoucí ekipy Michael Veselý
  • voltiž Frenštát pod Radhoštěm 19. - 22. 9. 2019 - vedoucí ekipy není stanoven
  • paravoltiž Brno 4. - 6. 10. 2019 - vedoucí ekipy není stanoven

 

 

 

Kvalifikační formulář a uzávěrky přihlášek MČR

Zde naleznete formulář na vyplnění kvalifikací na MČR. Dále zde naleznete termíny uzávěrek na MČR.

 

kvalifikace 2017 formular

 

Přiložený a vyplněný formulář odesílejte do na e-mailovou adresu sekretáře oblasti - oblast.stredoceska@cjf.cz.

 

O složení družstev rozhoduje OV a budete obratem informováni, zda na základě kvalifikací jste či nejste členy STČ družstev na MČR.

Sekretář oblasti hlásí, na základě platných kvalifikací, do mistrovských soutěží. Zahajovací a otevřené soutěže a dále ustájení si všichni účastníci STČ oblasti hlásí a objednávají sami.

 

 

Zde naleznete nejlépe umístěné reprezentanty naší oblasti na MČR ve všech disciplínách. Všem umístěných srdečně gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci!

 

MČR pony skoky + drezura Zduchovice 22. - 26. 8. 2018

 

Finále Stylového poháru pony 2018 pro jezdce ve věku 11  – 13 let na pony S+A: 4. místo Rozálie Sovová - Fík 2, 5. místo Anna Abtová - Lucky 31

Finále Stylového poháru pony 2018 pro jezdce ve  věku  8 – 13 let na  pony B: 8. místo Anna Abtová - Nantano B.B., 10. místo Adéla Dvoranová - Šibal, 12. Nikola Hučková - Vivano

MČR v jízdě na pony do 135cm: 2. místo Kristýna Gutová - Dollom Carneval

MČR ve skákání věkové kategorie 11 – 13 let na pony do 135 cm KVH: 1. místo Rozálie Sovová - Fík 2, 2. místo Ema Bulíčková - Maruše, 4. místo Adéla Dvoranová - Kendy

MČR ve skákání věkové kategorie 11 – 13 let na pony kat.B (136 - 148 cm KVH): 3. místo Anna Abtová - Nantano B.B., 4. místo Adéla Opatrná - Diamant 4, 5. místo Rozálie Sovová - Viki 3

MČR ve skákání věkové kategorie 14 – 16 let na pony do 148 cm KVH: 3. místo Denisa Trnková - Extreme Lucky

MČR v drezuře věkové kategorie 11 – 13 let na pony do 135 cm KVH: 1. místo Johana Vášáryová - Goldenbay Happy Morning

MČR v drezuře v kategorii MASTER věková kategorie 11-16 let na pony do 148 cm KVH: 2. místo Nikola Feherová - Kimberly

MČR v drezuře věkové kategorie 14 – 16 let na pony do 148 cm KVH: 6. místo Zuzana Novotná - Nero 12, 7. místo Tereza Kamínková - Princezna Jasněnka, 9. místo Kristýna Pulchartová - Gambrinus 5

MČR v drezuře věkové kategorie 8 – 10 let na pony do 148 cm KVH: 3. místo Veronika Sedláčková - Jasper 3, 7. místo Natálie Kuklíková - Charlotte 4, 8. místo Ema Krejčíková - Narcis 2

MČR v drezuře věkové kategorie 11 – 13 let na pony do kat.B (136 - 148 cm KVH): 8. místo Nikola Hučková - Vivano

MČR ve skákání kategorie DRUŽSTVA pony do 135 cm KVH: 6. místo Tereza Hučková - Nando 1, Kateřina Slavíková - Aranka 16, Johana Laura Šebestová - Kent 9, Martin Sikora - Glen Snow

MČR ve skákání kategorie DRUŽSTVA pony do 148 cm KVH: 1. místo Laura Najmanová - Nightbeauty T, Adéla Tichá - Carda, Nikola Hučková - Vivano, Lenka Sikorová - Leon 16

MČR drezura DRUŽSTVA: 3. místo Johana Vášáryová - Goldenbay Happy Morning, Nikola Feherová - Kimberly, Veronika Sedláčková - Jasper 3, Ema Havlenová - Al-Kham-Sa Chiara

 

 

MČR drezura + paradrezura Královický dvůr 15. - 19. 8. 2018

 

Senioři - Střední runda: 3. místo Hana Vášáryová - Filipa, 6. místo Vanda Bělinová - Conelly

Mladší junioři: 6. místo Nikola Feherová - Vabantos, 11. místo Zuzana Novotná - Luwex Adolph MM

Starší junioři: 2. místo Tina Pospíšilová - Fiorella TC, 12. místo Anna Micková - Hag

Děti: 5. místo Kristýna Šťávová - Carisma 4

Družstva: 7. místo Vanda Bělinová - Przedswit VI, Lucie Korejsová - Dorian, Pavlína Svobodová - Flop, Markéta Burešová - Wahtaci

Para Grade I. - V.: 2. místo Kristýna Rudolfová - Bajkonur, 3. místo Jarmila Plháková - Linda 34

 

 

MČR skoky Martinice děti + junioři 2. - 5. 8. 2018

 

Starší junioři: 5. místo Linda Portychová - Davina M, 17. místo Sabina HOráková - Wiedarthe

Mladší junioři: 2. místo Tereza Svobodová - Cartagena W, 6. místo Anna Lani Novak - Lolla, 10. místo Viktorie Žižáková - Cherry Blue, 11. místo Sára Knotková - Very Easy S, 15. místo Markéta Miková - Papaya 1, 16. místo Anna Kostková - Coco Chico S

Děti: 6. místo Karolína Šťastná - Con Acord, 11. místo Laura Najmanová - Stardano, 12. místo Adéla Opatrná - Gucci 7

Družstva junioři: 2. místo Linda Portychová - Falino, Lenka Slavíčková - Felix van de Netehof, Veronika Vacková - Cancoun, Anna Kostková - Carbopina, 3. místo Nina Hartzová - Eurydika, Tereza Svobodová - Sympatie S, Anna lani Novak - Last Minute 64, Makréta Miková - Persona Grata

Družstva děti: 2. místo Alex Jedlička - Lupéz, laura Najmanová - Taz Times, Lenka Sikorová - Carlo M, Adéla Opatrná - Tenerifes Funstorm, 4. místo Oliver Písařík - Rain Man, Anna Abtová - Pay Day, Karolína Prušáková - Pem

 

MČR skoky Zduchovice senioři + mladí jezdci 25. - 29. 7. 2018

 

Senioři: 2. místo Sergei Motyguine - Dylan, 10. místo Přemysl Adam - Cachas

Ženy: 1. místo Iva Holíková - Norman 1, 2. místo Nicola Grünthalová - Careful Z, 4. místo Šárka Pospíšilová - Garista, 10. místo Andrea Halíková - Coletta 1, 13. místo Darina Hochmanová - Chiquita-LS, 18. místo Dominika Hrubešová - Kasjmir VGW 1, 21. místo Lenak Matunová - Vendome du Paradis, 22. místo Nikola Havránková - Cagonetta, 23. místo Jana Ferenc Perníčková - Cascaya, 26. místo Kateřina Bardonová - Hilary 1

Mladí jezdci: 4. místo Denisa Vegrichtová - Violett, 6. místo Sofie Najmanová - Lexus 3, 9. místo Johana Žižáková - C´est la Vie, 10. místo Martin Vašák - Zorm,

Družstva: 1. místo Andrea Halíková - Omard Lottie, Iva Holíková - Douglas S, Denisa Vegrichtová - Titan 7, Sofie Najmanová - Princess 4, 3. místo Přemysl Adam - Camouflage, Lenka Jirušová Kabátová - Indoctra, Ondřej Potluka - Land Master, Josef Lánský - Commodor

 

 

MČR všestrannost Pardubice 19. - 22. 7. 2018

 

Senioři: 8. místo Pavel Březina - Cona Cia, 9. místo Jaroslav Abík - Madock, 12. místo Kristýna Vávrová - Guiron Vilín

Mladí jezdci: 7. místo Marie Smolíková - Hanah

Starší junioři: 3. místo Natalia Tarabini - Doména 2

Mladší junioři: 2. místo Eliška Ciarkowska - Citadela 5, 5. místo Šárka Štvánová - Caledon 3

Děti: 6. místo Kristýna Pulchartová - Gambrinus 5

Pony 13 - 16 let: 3. místo Eliška Ciarkowska - Alpinhorse Midnight Princess, 6. místo Šárka Štvánová - Sisi 10, 7. místo Eliška Vejdovcová - Edward 2, 8. místo Michaela Beranová - Sahgar, 11. místo Kamila Kohoutková - Polinka 

Pony 10 - 13 let: 10. místo Ema Bulíčková - Maruše

Styl jezdce, starší junioři: 2. místo Natalia Tarabini - Doména 2

Styl jezdce, mladší junioři: 3. místo Eliška Ciarkowska - Citadela 5, 6. místo Šárka Štvánová - Caledon 3, 13. místo Šárka Štvánová - Netvor

Styl jezdce, děti: 10. místo Kristýna Pulchartová - Gambrinus 5

Styl jezdce, pony L: 2. místo Eliška Ciarkowska - Alpinhorse Midnight Princess, 6. místo Eliška Vejdovcová - Edward 2, 7. místo Šárka Štvánová - Sisi 10, 8. místo Michaela Beranová - Sahgar, 11. místo Kamila Kohoutková - Polinka

Styl jezdce, pony ZL: 9. místo Ema Bulíčková - Maruše

 

 

MČR spřežení Semice 20. - 22. 7. 2018

 

Jednospřeží: 3. místo Libor Kurka - Jim 1, 5. místo Jiří Ziegler - Donnershall FRB, 6. místo Jiří Kříž - Grippen, 8. místo David Soukup - Esa 35, 10. místo Ota Bareš - Dorian 27, 15. místo Pavel Drbohlav - Jasper 28, 17. místo Martina Pazourová - Safír 19, 18. místo Frnatišek Štamfest - Devon 4, 19. místo Kristýna Špitálská - Lucky 26

Dvojspřeží:  3. místo Jaroslav Kohout jun. - Safír 20, Nil 4,

Dvojspřeží pony: 4. místo Tomáš Jelínek - Maracuja, Cuba 5, 7. místo Mila Kadlec - Gamín 2, Guliver 7 

 

 
Nahoru