mobile_wrapper
02.07.2018 17:36

Aktuální přehled účastníků MČR 2018

Stav k 8. srpnu 2018

Zájemci o účast na MČR 2018 

 

1) 

MČR Všestrannost 

19.7.-22.7.2018 Pardubice 

 

  • Senioři 

Miriam Záveská F1579 Expectancy Lucy 

Roman Falta F0368 Kokoska 

Radim Toman F1144 Easy Jump 

Petr Myška F0873 OBORA'S SHUT IT OUT 

Veronika Příhodová  F2094  Expresso - EV 

 

  • Mladí jezdci   

Šárka Votavová  F2846 Zylo 

Eliška Orctová  F2827 Westwinds Diego 

  • Junioři starší (17-18 let)  

Michaela Skácelová F4388 Dereg 

Diana Lochmanová F4382 Simon 14 

  • Junioři mladší (14-16 let)  

Kateřina Ehlová    F4419    Týtý 

Richard Horáček  F4283  Ramzes AHA 

  • Družstva 

Družstvo 1         

Jana Höcková     F 1270    Pippa Fun 

Aneta Dohnalová  F2966 Inkard 

Pavel Chvojka     F0138    COFLANDO 

Lucie Příhodová F2096 Alabama 

Družstvo 2 

Eliška Orctová  F2827 Tess 3 

Petr Myška F0873 SAVOI COL DE JOLY 

Jakub Hlávka F3043 Farha-K 

Lucie Hlavatá  F1124  KAI 

 

Družstvo 3 

Michaela Kvapilová F2135  Calimero 4  

Lukáš Létal  G1066  Coco Rico 

Nikola Jindrová F3898 Dante Fantasy 

Šárka Votavová F2846  Chemik 

 

Nezařazení:         

Vanessa Růžičková    B3504    Golden Gate Orling 

Jaromír Kabelka F4087 Cairo 12 

 

  • Děti (12-14 let) 

Natálie Mynářová F4352 Terry 1 

  • 10 – 13 let: PONY obtížnost ZL 

Kristýna Přikrylová     J0O10     Fešák   

Ema Štěpánková    J0PWU    Leny Gold  - (zatím bez kvalifikace) 

Nikola Bártová    J0IRU    Kuba 3 

Nikola Bártová    J0IRU    Aragaj Honey 

Nela Havelková    F4250    Pírko 

Sára Linhartová  J0VEM  Sára 

Tereza Kubečková  J0RKX My Grave 

 

  • 13 – 16 let: PONY obtížnost L 

Natálie Mynářová F4352 Kelt Keen 

 

2) 

MČR Spřežení - Semice 

20.07.2018 - 22.07.2018 

  • Jednospřeží: CAN 3*  

             Mgr. Karel Nývlt        Szogun         

             Tereza Velková        Brynseion Trahern          

       Alena Brixová        Senator        Zatím bez kvalifikace 

  • Dvojspřeží: CAN 3*  

  • Čtyřspřeží: CAN 3*  

  • Pony dvojspřeží: CAN 3* 

       Michal Kořínek        Britny, Stern Prinz     

Ing. Milan Kořínek         StarfigteStargate    

Mgr. Monika Pospíšilová Sára 25, Sibela, Ges  

  • Jednospřeží pony děti 12-14 let: CAN 1* 

Eliška Brixí        Nuget 

 
 

 

3) 

MČR Skoky senioři Zduchovice 
25.07.2018 - 29.07.2018 

  • Jednotlivci (min věková hranice: dosažení věku 18 let v daném kalendářním roce)  

  • Ženy (min věková hranice: dosažení věku 18 let v daném kalendářním roce) 

Štěpánka Zavoralová Karen 5 

Tereza Veselá F2659 F-NINJO HDH 

  • Mladí jezdci (16 – 21 let)  

  • Družstva 

Štěpánka Zavoralová Diabella 1 

Tereza Veselá F2659 HANDSOME DD HDH 

 

 

 

4) 

MČR Skoky Děti/Junioři Martinice 
01.08.2018 - 05.08.2018 

  • Děti 

  • Mladší junioři a juniorky - Kategorie 14 – 16 let  

Aneta Bartková F4321 Riviera 6 

  • Starší junioři a juniorky - Kategorie 17 – 18 let 

Anna Šolcová    F3919    Grün  

Václav Mládek F4208     Cora 11 

Václav Mládek F4208      Classified Love 

Lucie Šrámková F2851 Magic Man Strojmotiv 

  • Družstva děti  

  • Družstva junioři 

Tereza Lipavská    F3936     Lord Licca    

Lucie Šrámková F2851 Gartus H Strojmotiv  

 

 

5) 

MČR Drezura / Para Královice 
15.08.2018 - 19.08.2018 

  • Senioři – jednotlivci – Malá runda  

  • Senioři – jednotlivci – Střední runda 

  • Mladí jezdci 

  • Junioři  

a) Junioři mladší (14 – 16 let) 

Šárka Kosařová F4200  Akim 2 

  • Junioři  

b) Junioři starší (17 – 18 let)  

Tereza Lipavská    F3936     Rozárka 6 

  • Děti  

  • Soutěž družstev 

  • Mistr ČR Grade 1, 2 a 3 s mezinárodní účastí 

  • Mistr ČR Grade 4 a 5 s mezinárodní účastí 

  • Mistr ČR para Nezařazení 

 

 

6) 

MČR Pony Zduchovice D + S 
22.08.2018 - 26.08.2018 

  • SKOKY – PONY 

  • Kategorie jezdců 8 – 10 let MČR v jízdě na pony do 135cm  

Lucie Kodytková Cipísek 5 (!) 

  • Kategorie jezdců 8 – 10 let  

Kristýna Veverková     F4410    SANKAO ALEGRES     

Nikola Hlavatá  J0VEJ         Stázka 11 (nebo My Grave) 

 

  • Kategorie 11 – 13 let 

a) pony do 135 cm KVH 

Nikola Bártová    J0IRU    Aragay Honey (Zatím pouze zvažuje) 

  • Kategorie 11 – 13 let 

b) pony kategorie „B“ 

Ema Štěpánková    J0PWU    Puntík 

Nela Havelková    F4250    Pírko 

Nikola Bártová    J0IRU    Bertík 6 (Zatím pouze zvažuje) 

  • Kategorie jezdců 14 – 16 let 

  • Družstva: pony do 135 cm 

Eliška Houdová    J0PWT    Shadow  

Nela Havelková    F4250    VENDEL IN 

Nikola Hlavatá  J0VEJ         Stázka 11 (nebo My Grave) 

  • Družstva: pony do 148 cm  

Ema Štěpánková    J0PWU    Leny Gold 

Nela Havelková    F4250    Laky (Nemůže být ve dvou kategoriích družstev) 

Marie Šolcová F4355 Megan 

Josef Kubias  F4170 Brax 

  • DREZURA – PONY 

  • Mistrovská soutěž Kategorie jezdců 8 – 10 let  

       Kristýna Veverková     F4410    MAYBE THE BEST 

  • Mistrovská soutěž Kategorie jezdců 11 – 13 let  

a)pony do 135 cm KVH 

Nela Havelková    F4250    VENDEL IN 

  • Mistrovská soutěž Kategorie jezdců 11 – 13 let 

b)pony 136 - 148 cm KVH 

Nela Havelková    F4250    Pírko 

  • Kategorie jezdců 14– 16 let  

  • Kategorie MASTERS jezdci 11 – 16 let  

  • Soutěž družstev 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny Systém podpory sportu
Nahoru