mobile_wrapper
20.09.2018 16:24

Výsledky našich reprezentantů na MČR

Spřežení, všestrannost, skoky S+Y a D+J, drezura , pony a vytrvalost, tedy ze všech disciplin, jichž se reprezentanti VčO zúčastnili.

OV všem reprezentantům děkuje za vzornou reprezentaci a gratuluje všem umístěným.

MČR Spřežení - Semice

  1. 8
  • Jednospřeží: CAN 3*

Jiří Koníř GSS Regia XXXVIII-75 - 1. Místo

Vladimír Moudrý - 4. místo

             Mgr. Karel Nývlt        Szogun         - 12. místo

       Alena Brixová        Senator         - 14. místo

             Tereza Velková        Brynseion Trahern         nestartovala

       Ing. Kateřina Neumannová nestartovala

  • Dvojspřeží: CAN 3*

Zdeněk Jirásek  - 4. Místo

Michaela Chylíková - 6. místo

Petr Novák - 7. místo

  • Čtyřspřeží: CAN 3*

Jiří Nesvačil - nestartoval

  • Pony dvojspřeží: CAN 3*
  1. - 1. místo

       Michal Kořínek        Britny, Stern Prinz    2. místo

  1. Starfigte, Stargate    - 5. místo
  • Jednospřeží pony děti 12-14 let: CAN 1*

Eliška Brixí        Nuget - ukázka

MČR všestrannost - Pardubice

  1. 8
  • Senioří

Miriam Záveská, Expentacy Lucy – 2.místo

Petr Myška, Oboras Shut It Out – 3.místo

Radim Toman, Easy Jump – 4.místo

Veronika Příhodová, Expresso-EV – 5.místo

Roman Falta, Kokoska – 15.místo

Miloslav Příhoda, Lord 27 – nedokončil

  • Mladí jezdci

Eliška Orctová, Westwinds Diego – 1.místo

Šárka Votavová. Zylo – 2.místo

Vladimíra Pechanová, Rosa-P – 3.místo

  • Starší junioři

Diana Lochmanová, Simon 14 – 5.místo

  • Mladší junioři

Richard Horáček, Ramzes AHA – 6.místo

Kateřina Ehlová, TýTý – 8.místo

  • Děti

Natálie Mynářová, Terry 1 – 2.místo

  • Pony L

Natálie Mynářová, Kelt Keen – 10.místo

  • Pony ZL

Bártová Nikola, Kuba 3 – 2.místo

Ema Štěpánková, Leny Gold K – 3.místo

Nela Havelková, Pírko – 4.místo

Kristýna Přikrylová, Fešák – 8.místo

Sára Linhartová, Sára 46 – 9.místo

  • Družstva

Družstvo VčO 2 – 3.místo

Eliška Orctová. Tess

Jakub Hlávka, Farha - K

Lucie Hlavatá, Kai

Petr Myška, Savoi Col De Joly

Družstvo VčO 1 – 4.místo

Lucie Příhodová, Alabama 3

Jana Hocková, Pipa Fun

Pavel Chvojka, Coflando

Aneta Dohnalová, Inkard

Družstvo VčO 4 – 9.místo

Vladimíra Pechanová, Riva Riva

Jaromír Kabelka, Cairo 12

Miloslav PříhodaMagic 3

Družstvo VčO 3 – 10.místo

Michaela Kvapilová, Calimero 4

Lukáš Létal, Coco Rico

Nikola Jindrová, Dante Fantasy

Šárka Votavová, Chemik

 

MČR Skoky senioři Zduchovice  25.07.2018 - 29.07.2018 

  • Senioři 

 

Jiří Skřivan                    Flying Star - 17. místo

Kateřina Málková     G-Bugatti - 20. místo

Rudolf Doležal             Quattro Cento - 23. místo

Martin Šoupal              Taktica - 31. místo

  • Ženy 

Tereza Mücková        Control me Karsit - 5. místo

Štěpánka Zavoralová Diabella 1 - 15. místo

Tereza Veselá F2659 F-NINJO HDH  - 24. místo

Štěpánka Zavoralová Karen 5 - 37. místo

  •  Družstva

 

Družstvo : 9. místo

Rudolf Doležal         Lara Croft  

Kateřina Málková        C.C.BOY 

Martin Šoupal             Celine 1   

                                                    

Družstvo :11. místo

Tereza Mücková        Elusa W Karsit 

Tereza Veselá    F2659    HANDSOME DD HDH 

Denisa Menšíková        Eliott 5

 

 

  • Mladí koně

Tereza Mücková  Levis 5 -  9. místo

Martin Šoupal Celine 1 - 15. místo 

 

MČR Skoky Děti/Junioři Martinice  01.08.2018 - 05.08.2018

 

  • Mladší junioři - Kategorie 14 – 16 let

Aneta Bartková,  Riviera 6  - nedokončila

Aneta Bartková , Horákyně  - nedokončila

 

  •      Starší junioři a juniorky - Kategorie 17 – 18 let /40 startujících/   

Sára Finsterle          Elektra 3  -  1.místo

Jiří Skřivan                      Jolie du Defey -  7.místo

Lucie Šrámková       Magic Man Strojmotiv - 15.místo

Václav Mládek        Classified Love  - 19.místo

Anna Šolcová          Grün  - 23.místo

Václav Mládek        Cora 11 - nedokončil

 

               

  • Družstva junioři

 

Družstvo – 5. místo

Tereza Lipavská            Lord Licca    

Lucie Šrámková            Gartus H Strojmotiv  

Sára Finsterle               Lexis

Natalie Kaněrová               Caira 2                      

 

MČR Drezura / Para Královice  15.08.2018 - 19.08.2018 

  • Senioři – jednotlivci – Malá runda  
  • Mladí jezdci 

Martina Kučerová Calet - 3. místo

  • Junioři  

a) Junioři mladší (14 – 16 let) 

Kristýna Chmelová ROYAL BOLERO V  - 9. místo

b) Junioři starší (17 – 18 let)  

Tereza Lipavská    F3936     Rozárka 6 - 3. místo

Šárka Kosařová F4200  Akim  - 7. místo

  • Soutěž družstev 

Družstvo – 5. místo

Michal Červený    RED HOT CHILLI PEPPER 1            JD 

Jan Falta    GIJPIE-F            JJ 

Anna Huttler             Mistrál 4  JU 

 

  • Mistr ČR para Nezařazení 

Zuzana Fialová     Larino  (Grade III) - 1. místo

Tereza Dubcová    Finn 2  (Grade III) - 3. místo

 

 

 

MČR Pony Zduchovice D + S  22.08.2018 - 26.08.2018 

  • SKOKY – PONY 
  • Kategorie jezdců 8 – 10 let MČR v jízdě na pony do 135cm  

Lucie Kodytková Cipísek 5   - 3. místo

  • Kategorie jezdců 8 – 10 let  

Kristýna Veverková     F4410    SANKAO ALEGRES      - 2. místo

Nikola Hlavatá  J0VEJ         Stázka 11   - 4. místo

  • Kategorie 11 – 13 let 

a) pony do 135 cm KVH 

Agáta Lagronová        Mezennest´s Ramona  - 10.místo

Eliška Petrusová        Taylor 2  - 19. místo

Kristýna Přikrylová        Dollom Cassino  - nedokončila

  • Kategorie 11 – 13 let 

b) pony kategorie „B“ 

Eliška Petrusová        Kačenka 1  - 1. místo

Anna Dubová    F4417    Inge 1  - 29. místo

Nela Havelková    F4250    Pírko 30. místo

Ema Štěpánková    J0PWU    Puntík 31. místo

Marie Šolcová F4355 Megan nedokončila

  • Družstva: pony do 135 cm 
  • 2. místo:
  • Eliška Petrusová        Jurášek 12

Eliška Houdová    J0PWT    Shadow  

Nela Havelková    F4250    VENDEL IN 

Nikola Hlavatá  J0VEJ         My Grave 

 Anna Balcarová        Siana Sweet Lady Cedrik 

               Dominika Nosálová      BLESK 28 

Daniela Nosálová              GINGER BABE 

Eliška Perlíková               Juráš  33 

 

 

 

  • Družstva: pony do 148 cm  

Družstvo – 6. místo

Ema Štěpánková    J0PWU    Leny Gold 

Josef Kubias  F4170 Brax 

Marie Slušná Etuda 2 

Kristýna Kalibánová  Norman 3 

 

  • DREZURA – PONY 
  • Mistrovská soutěž Kategorie jezdců 11 – 13 let  

a)pony do 135 cm KVH 

Nela Havelková    F4250    VENDEL IN  - 8. místo

  • Mistrovská soutěž Kategorie jezdců 11 – 13 let 

b)pony 136 - 148 cm KVH 

Kateřina Černá        Ruby  - 10. místo

  • Kategorie MASTERS jezdci 11 – 16 let  

       Kristýna Chmelová Corrie  - 5. místo

  • Soutěž družstev 

Chmelová, Havelková, Černá  - 6. místo

 

 MČR Vytrvalost Slavošov  24.08.2018 - 26.08.2018

  • MČR senioři 120 km 

Vlastimil Rejl – Jamala - nedokončil 

  • MČR junioři a ml. jezdci 80 km 

Kateřina Vavrušková - Samanta 15 - 6. místo 

Kateřina Kučerová - Fakira - 7. místo

 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru