mobile_wrapper

Oblastní mistrovství

2018

 

21.7.2018 Skoky Děti a junioři - Dolní Jelení

Děti:
1.místo Simona Havránková - HD COLIN. JS Dolní Jelení
2.místo Anežka Entová - DEBIE 2 - JC Jičín
3.místo Josef Kubias - LORETA 7 - JK Dolní Přím

Junioři
1.místo Perthenová Kateřina - ŽILLIEN Taurus Trans, Stáj Perthen
2.místo Perthenová Kateřina - MARIAN DK, Stáj Perthen
3.místo Tereza Soukalová - LOTOS 6, Stáj Machovi


27.7.-29.7.2018 Všestrannost - Pardubice

Senioři:
1.místo Veronika Příhodová - QATRO SUZI, JK PAM
2.místo Petr Myška - SAVOI COL DE JOLY - JK Isabel
3.místo MUDr. Lukáš Létal - COCO RICO, JK Victpria Bříšťany

Družstva:
1.místo Jaroslav Hatla - DAF 1, Adéla Horáčková - Angelika 14, Lucie Čtrnáctá - LUCKY FOURTEEN
2.místo Lucie Hlavatá - KAIPER, Ing. Jana Höcková - LOWEN, Pavlína Sůrová- BELWET, Gabriela Slavíková - EXPECTATION CHRISTIE
3.místo Miloslav Příhoda - KOOK DE PEŇAFLOR, Michaela Skácelová - DEREG, Anežka Reichlová - SET 1

Pony ZL:
1.místo Nikola Bártová - KUBA 3, JK Markéty Bártové
2.místo Nela Havelková - PŔKO, JS Slavíkov
3.místo Ema Štěpánková - LENY GOLD K - APOLENKA

2.9.2018 Drezura pony - Dolní Přím

Děti do 12 let, pony S,A,B
1.místo Ema Štěpánková - LENY GOLD K, APOLENKA
2.místo Nikola Hlavatá - STÁZKA 1, JS Slavíkov
3.místo Kristýna Veverková - MONTY 14, JK Hřebčín Suchá

Děti 13-16 let, pony B
1.místo Nela Havelková - PÍRKO, JS Slavíkov
2.místo Nela Havelková VENDEL IN, JS Slavíkov
3.místo Nela Černá - RUBY, JK Valdar Černůtky

8.9.-9.9.2018 Spřežení - Heřmanův Městec

Jednospřeží:
1.místo Jiří Koníř - GSS REGIA XXXVIII-75, Stáj Koníř
2.místo Mgr. Karel Nývlt - SZOGUN, JK Sobotka
3.místo Ondřej Rain CÖSTRA, JK Boharyně

Dvojspřeží
1.místo Zdeněk Jirásek - CLIP 1, ROMY 14, JK Robousy
2.místo Petr Novák - MONZA-5, RATONA-5, NH Kladruby n/l
3.místo Vladimír Moudrý - ROMKE FAGIA X-25, SACRAMOSO SECADA XX, SACRAMOSO SANBA VI-29


22.9.-23.9.2018 Skoky S+Y+pony - Suchá u Litomyšle

Ženy:
1.místo Markéta Studená, NEARLY - JK SZeŠ Lanškroun
2.místo Eva Horáková, AL CAMPBEL - JK Hřebčín Suchá
3.místo Irana Malá, SINUHET-K - Malá jezdecká společnost

Mladí jezdci:
1.místo Jiří Skřiva ml., JOLIE DU DEFEY , Stáj Manon
2.místo Aneta Bartková, HORÁKYNĚ - JŠ Valdštejnská obora
3.místo Aneta Bartková, RIVIERA 6 - JŠ Valdštejnská obora

Senioři:
1.místo Tereza Veselá, F-NINJO HDH - JO Stáj Dvořák, Čistá
2.místo Tereza Veselá, HANDSOME DD HDH - JO Stáj Dvořák, Čistá
3.místo Jiří Skřivan, FLYING STAR 1 - Stáj Manon

PONY Z:
1.místo Viktorie Mačátová, VENDELÍN 3, JK Hřebčín Suchá
2.místo Anna Dubová, INGE 1, JK Hřebčín Suchá
3.místo Dagmar Machačová ml. MARAN, JK Hřebčín Suchá

PONY ZL:
1.místo Julie Medikusová, KATEŘINA 1 - JS AHA Nemojov
2.místo Nela Havelková. LAKY - JS Slavíkov
3.místo Natálie Mynárová, KELT KEEN - JS AHA Nemojov

Družstva:
1.misto Zdeněk Sláma-LIQUIK MAT, Petra Poláčková-ARLETTE 1, Světlana Voňková-DENIS 10, EvaˇČernohosrká-COMET
2.místo  Eva Horáková-ALANGA, Tereza Veselá-HASTY ROAD, Michale Špičáková-HAPPY BOY, Dana Beranová-DRAK LANDOS
3.místo Vanda Tmějová-HALOMA, Pavla Benešová-ASTERES, Markéta Studená-NEARLY PERFECT, Anna Siatková-KIRA

30.9.2018  Drezura (mimo pony)  - Kolesa

Děti:
1.místo Josef Kubias, CATALEF - JK Dolní Přím
2.místo Anna Procházkováí, QUO VADIS č - APOLENKA
3.místo Dagmar Machačová, LABINKA - JK Hřebčín Suchá

Junioři:
1.místo Šárka Kosařová, RUSALKA 2 - JK Bohuslavice
2.místo Lucie Miřejovská, DOLORES5 - Jezdecký spolek Mnětice
3.místo Martina Bisová, MONZUN 2 - JS Pod Kunětickou horou

Mladí jezdci:
1.místo Šárka Votavová, ZYLO - Stáj J+J Votava
2.místo Nikola Žďárská, ROZRUCH - JK FLAMENCO Sloupno
3.místo Karolína Havlová, RUBÍN 4 - JK Starý Ples

Senioři:
1.místo Jana Kosařová, AKIM 2 - JK Bohuslavice
2.místo Iva Hejlová, TARA KINSKÁ - Stáj Markovice
3.místo Květa Krupková, QUADRO - JS Pod Kunětickou horou



19.10.-20.10.2018 Endurance - Kolesa

Senioři:
1.místo Veronika Hrubá, SAHRAN IBN GHAZAL - Horse team
2.místo Kristýna Zahálková, MIRAJJ - JK Shagya Vilémov
3.místo Kateřina Králová ARABLI ZHAEL - Horse team

 

__________________________________________________________________________

2017

 

1.7.2017 Drezura (mimo pony) Jaroměř-Josefov

Junioři:
1.místo Vladimíra Pechanová, RIVA RIVA - Jezdecký spolek Pastviny Pílníkov
2.místo Tereza Linková, TAINING DAY - Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov
3.místo Leona Hejlová, TARA KINSKA - Stáj Markovice

Mladí jezdci:
1.místo Karolína Havlová, RUBÍN 4 - JK Starý Ples
2.místo Sabina Roztočilová, ČARODĚJKA 4 - Jezdecký spolek Mnětice
3.místo Klára Šulcová, NIKITA 9 - JS Slavíkov

Senioři:
1.místo Lucie Zavadilová, VERENA - JK Kunčice
2.místo Andrea Dohnalová, DARKNESS - JK Kunčice
3.místo Pavlína Dušková, CATALEF - JK Dolní Přím


8-9.7.2017 Spřežení P2, A1, A2, A4 - Pardubice
Jednospřeží:
1.místo David Soukup, ESA 35 SK Appolon
2. místo Daniel Bejr, SACRAMOSO SAMBA VI-29 - NH Kladruby n/L
3.místo Tereza Velková, BRYNSEION TRAHERN - JK Sobotka

Dvojspřeží pony
1.místo Mgr.Monika Pospíšilová, SÁRA 25 a GES 1 - JK Boharyně
2.místo Michal Kořínek, BRITNY 1 a STERN PRINZ - JK Sobotka
3.místo Ing. Milan Kořínek, STARFIGHT a STARGATE - JK Sobotka

12.8.2017 Skoky D+J - Suchá u Litomyšle
Děti:
1.místo Kateřina Perthenová, CHER DK - Stáj Perthen
2.místo Richard Horáček, RAMZES AHA - AHA Nemojov
3.místo Kateřína Perthenová, MARIAN DK - Stáj Perthen

Junioři
1.místo Filip Tošovský, HÁDANKA Z - JPS Vanice
2.místo Anna Šolcová GRUN - Jezdecký spolek Mnětice
3.místo Vladimíra Pechanová, RIVA RIVA - Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov


3.9..2017 Drezura Pony - Dolní Přím
1.misto Nela Havelková, PŔKO - JS Slavíkov
2.místo Nela Havelková, VENDELIN IN - JS Slavíkov
3.místo Zuzana Slušná, ZUZANA 3 - Stáj Slušný

0.9.-1.10.2017 Skoky P+S+Y+družstva - Suchá u Litomyšle
Družstva:

1.místo Pavla Benešová - ASTERES, Filip Tošovský - HÁDANKA, Anna Šolcová - GRUN, Denisa Menšíková - ELIOT 5
2.místo Štepánka Zavoralová - SIMONA 3, Eva Horáková - ALANGA, Nikola Tivodarová - QUENTA 1, Michaela Špičáková - HAPPY BOY
3.místo Vanda Tmějová - HEKTOR 5, Kateřina Perthenová MARIAN DK, Bára Marková - BROOKLIN, Michal Mundil - COLUMBUS DE LUX

Ženy:
1.místo Tereza Veselá, HANDSOME DD - JO Stáj Dvořák Čistá
2.místo Petra Hátlová, FARAON 7 - SJK Roudnička
3.místo Štěpánka Zavoralová, KAREN 5 - JK Hřebčín Suchá

Mladí jezdci:
1.místo Kateřina Málková, CORNILS - Sportovní stáj Málek
2.místo Jiří Skřivan, JOLIE DU DEFEY - Stáj Manon
4.místo Denisa Menšíková, ELIOT 5 - JK Hřebčín Suchá

Senioři:
1.místo Zdeněk Strádal, LE MANS 1 - JPS Vanice
2.místo Tereza Mucková, LEVIS 5 - Stáj Karsit
3.místo Tereza Mucková, CONTROL ME - Stáj Karsit


27-29.10.2017 Všestrannost S+Y - Pardubice
Družstva:
1.místo Diana Lochmanová - GARANT 1, Gabriela Slavíková - QUADROS, Martin Maivald - FURIOSO ROCKEFELER, Pavel Chvojka - TRUE DESERT
2.místo Petr Myška - LOCHECA, Diana Lochmanová - LOTRANDO, Klára Ivančáková - CRA
3.místo Adéla Horáčková - ANGELIKLA 14, Michaela Skácelová - DEREG, Vanesa Růžičková - GOLDAN GATE Orling

Pony:
1.místo Veronika Vaňková, STÁZKA 1 - JS Slavíkov
2.místo Nikola Bártová, ARAGAJ HENEY - JK Markéty Bártové
3.místo Natálie Mynářová, KATEŘINA 1 - JS AHA Nemojov

Junioři:
1.místo Diana Lochmanová, LOTRANDO - JK Isabel
2.místo Klára Ivančáková, CRA - JK FLAMENCO Sloupno
3.místo Diana Lochmanová, SIMON 14 - JK Isabel

Senioři:
1.místo Veronika Příhodová, EXPRESSO-EV - JK PAM
2.místo Lucie Příhodová, ALABAMA 3 - JK PAM
3.místo Myška Petr, KAIPPER - JK Isabel

 



14.10.2017 Endurace  Kolesa
Senioři:
1.místo Hana Koťátková, KLARET 1 - JC Jičín
2.místo Petra Boudníková, AL GATA - 4 HORSE TEAM
3.místo Monika Halbrštatová, CLAUDIUS 1 - JC Jičín

 

_____________________________________________________________

2016

11.6.2016 Drezura (mimo pony) Jaroměř-Josefov

15-21 let
1.místo Leona Hejlová, SACRAMOSO MANTOVA X - TJ Hřebčín Slatiňany
2.místo Šárka Votavová, ZYLO - Stáj J+J Votava
3-místo Lucie Miřejovská, MONTY 9 - JK Dolní Přím

Senioři
1.místo Hana Voláčková, DON AIR - JO SŠ CHKJ Kladruby
2.místo Iva Hejlová, SACRAMOSO MANTOVA X - NH Kladruby
3.místo Lucie Zavadilová, VERENA - JK Kunčice

9-10.7  spřežení Pardubice-závodiště
Pony
1.místo Michal Kořínek - JK Sobotka
2.místo Mgr. Monika Pospíšilová - JK Boharyně
3.místo Milan Kořínek - JK Sobotka

Jednospřeží
1.místo Mgr. Pavel Plch - SK Apolon
2.Místo Roman Vyskočil - NH Kladruby n/L
3.místo Ing. Kateřina Neumannová - NH Kladruby n/L

Dvojspřeží
1.místo Jaroslav Pavel - TJ Equus Kinsky
2.Místo Jiří Nesvačil jun. - NH Kladruby n/L
3.místo Radek Nesvačil - NH Kladruby n/L


13.8.2016 Skoky D+J+pony Suchá u Litomyšle 

Děti:
1.místo Anna Slušná, Adiže 2 - Stáj Slušný
2.místo Aneta Bartková, Čarmena - JK Železnice
3.místo Blanka Janovcová, Columbusde Lux- JK při OPS Šťastný domov Líšnice

Junioři:
1.místo Matouš Kořínek, Cornelia K - Stáj Nový Dvůr
2.místo Vanda Tmějová , Žillien Taurus Trans - JK Hřebčín Suchá
3.místo Lucie Šrámková, Anja K Strojmotiv - JK Čermná

3.9.2016 Drezura pony Dolní Přím
Jezdci 8-12let
1.místo  Nela Havelková, VENDELIN IN - JS Slavíkov
2.místo  Marie Slušná, ZUZANA 3 - Stáj Slušný
3.místo  Josef Kubias, BRAX - JK Dolní přím

Jezdci 13-1let
1.místo  Adéla Škeříková, BRED 2 - JK Hřebčín Suchá
2.místo  Natálie Havlíčková, RAYEN - JK Briliant Petrovice
3.místo  Nikola Tivodarová, INDIÁN 1 - JK Hřebčín Suchá

26-27.8.2016 endurance - Proruby - senioři
1.místo Jitka Kovářová, DADŽI 1 - JK Shagya Vilémov
2.místo  Šárka Prouzová,  VIC S - JK Donarova samota
3.místo Kateřina Vavrušková, FAKIRA - JK Shagya Vilémov

23-25.9.2016 všestrannost - Kolesa
Děti na pony:
1.místo  Natálie Mynářová, KATEŘINA 1 - JS AHA Nemojov
2.místo  Petra Borůvková. MÁJA 5 - JK Tůně
3.místo  Antonie Pilátová, RAMZES 3 - Equischool

Družstva:
1.místo Příhodová Lucie, ALABAMA 3
               Příhodová Veronika, QURO SUZI
               Příhoda Miloslav, OLYMPIC CALETTO-H
               Petr Myška, LUCKY'S CHICA
2.místo Petr Krejsa, ROMANTIKA-K
              Vladimír Moudrý, MADOCK
              Diana Lochmanová, LOTRANDO
              Veronika Vincenciová, FEE 1
3.místo Roman Falta, MODA 1
               Šárka Votavová, ZYLO
               Pavlína Pejřilová, FUME 1
               Nicole Šperková, GARANT 1


1-2.10.2016 Skoky Y+S+P+družstva Suchá u Litomyšle
Muži
1.místo Miloslav Příhoda, EAGLE-EYE - JK FLAMENCO sloupno
2.místo Pavel Vachutka, CADILLAC - JK Pegas
3.místo Jiří Skřivan, CON COSMOS - Stáj Manon

Ženy
1.místo Štěpánka Zavoralová, ANTEA 1 - JK Hřebčín Suchá
2.místo Lucie Horská, LA CORDE'L - Stáj Equira
3.místo Vladislava Ciprová, RUŽENKA 2 - Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov

Mladí jezdci
1.místo Jiří Skřivan ml., JOLIE DU DEFEY - Stáj Manon
2.místo Kateřina Málková, DEDITJE - Sportovní stáj Málek
3.místo Jiří Skřivan ml. DIUS - Stáj Manon

Pony do 135cm
1.místo Anna Dubová, BLESK 22 - JK Hřebčín Suchá
2.místo Josef Kubias, BOHEMIAN FLORA - JK Dolní Přím
3.místo Leticia Safari, IRON LADY MOONLIGHT -  JK Žižkovec

Pony 136-148cm
1.místo Adéla Škeříková, BRED 2 - JK Hřebčín Suchá
2.místo Sára Stuchlíková, BĚLA - JK Dolní Přím
3.místo Eliška Mazurová, BERT 3 - JK Hřebčín Suchá

Družstva:
1.místo Gabriela Slavíková, RONALDO 4
               Petr Vančura, HORÁKYNĚ
               Aneta Bartková, ČARMENA
               Václav Mládek, RIVIERA 6
2.místo Pavla Benešová, FEE
               Jiří Skřivan ml., DIUS
               Denisa Menšíková, ELIOT 5
               Lucie Šrámková, GNOEL H Strojmotiv
3.místo Kateřina Málková, C.C.BOY
               Robert Novotný, HAWANA
               Jiří Skřivan, HONEY 6
               Pavel Čapek, CIGÁJA



29-30.10 J+Y+S - závodiště Pardubice

Junioři:
1.místo Klára Ivančáková,  CRA - JK FLAMENCO Sloupno
2.místo Diana Lochmanová, LOTRANDO - JK Isabel
3místo Nikola Jindrová, DANTE FANTASY - JK FLAMENCO Sloupno

Mladí jezdci:
1.místo Anežka Lexová, FLIN -JK Tůně
2.místo Šárka Votavová, TEDDY READY - Stáj J+J Votava
3.místo Vladimíra Pechanová, ROSA P - JS Pastviny Pilníkov

Senioři:
1.místo Veronika Příhodová, EXPRESO EV - JK PAM
2.místo Miloslav Příhoda, LORD 27 - JK FLAMENCO Sloupno
3.místo Roman Falta, KOKOSKA - JPS Borovinka




 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru