mobile_wrapper
13.07.2015 19:00

Oblastní mistrovství v drezuře dětí a juniorů 2015

Oblastní mistrovství v drezuře dětí a juniorů 2015

Dne 7.6.2015 se konaly drezurní závody v areálu chovu koní ve Svržně. V rámci drezurních závodů se konal oblastní přebor v drezuře dětí na pony, v kategorii dětí na velkých koních a juniorů Západočeské oblasti. V rámci závodů se také uskutečnilo kvalifikační kolo ZČ Dressage Tour.

Dne 7.6.2015 se konaly drezurní závody v areálu chovu koní ve Svržně. V rámci drezurních závodů se konal oblastní přebor v drezuře dětí na pony, v kategorii dětí na velkých koních a juniorů Západočeské oblasti. V rámci závodů se také uskutečnilo kvalifikační kolo ZČ Dressage Tour.

 V kategorii dětí na pony zvítězila Petra Krebsová na koni Slailli, reprezentující JK Vochov, stříbro si pro sebe zajistila Eliška Šimková s Rózou za JK Staré Sedlo a bronzovou příčku obsadila Nikita Kodadová s Gofi- Svržno, která reprezentovala domácí JK K+K Agro chov koní Svržno.

 V kategorii dětí si zlatou příčku zajistila Barbora Vlachová s Bonanzou 4, reprezentující JK Jiřičná. Druhé místo a tedy stříbrnou příčku obsadila Nikita Kodadová a Lilien, K+K Agro chov koní Svržno a třetí místo obsadila Eliška Šimková s koněm Rock z JK Staré Sedlo.

V kategorii juniorů dokončili drezurní úlohu pouze dvě jezdkyně, z nichž lepší byla Kateřina Brožová s koněm Barock B, reprezentující JS Plzeň Bory a stříbro si vybojovala Jarmila Dudášová s Carinjem z JK K+K Agro chov koní Svržno.

 
Nahoru