mobile_wrapper
25.01.2020 11:42

Team Plzeňské jezdecké oblasti

Team Plzeňské jezdecké oblasti

Dovolujeme si Vám představit ucelenou kolekci pro team jezdců Plzeňské jezdecké oblasti. Celá kolekce je uvozená barvou, která je pro Plzeň tak moc typická – lahvově zelená. Pro tento nový a tudíž zcela originální set bylo navrženo logo, které reprezentuje barvy Plzeňského kraje (modrá, zelená a žlutá) s vyobrazením siluet tří koní, jenž jsou symbolem jezdectví.

Dovolujeme si Vám představit ucelenou kolekci pro team jezdců Plzeňské jezdecké oblasti. Celá kolekce je uvozená barvou, která je pro Plzeň tak moc typická – lahvově zelená. Pro tento nový a tudíž zcela originální set bylo navrženo logo, které reprezentuje barvy Plzeňského kraje (modrá, zelená a žlutá) s vyobrazením siluet tří koní, jenž jsou symbolem jezdectví.

Oblečení, jezdecké vybavení i doplňky jsou cílené pro účastníky MČR, coby reprezentanty oblasti. Neznamená to však, že o ně ostatní jezdci, ošetřovatelky či fanoušci budou ošizeni. Je zde samozřejmě možnost si celý komplet, případně některé jeho části zakoupit.

S tím se pojí i možnost podpořit naše jezdce. Na jezdeckém plese Plzeňské oblasti (konaném 1. 2. v Saloonu Roudná) budete mít jedinečnou příležitost podpořit celý náš tým sponzorským darem. Sponzor bude mít možnost umístění svého vlastního loga na oblečení a vybavení pro jezdce. Což mu samozřejmě zajišťuje propagaci na veškerých jezdeckých akcích napříč Českou Republikou. V případě zájmu je možnost finančně podpořit pouze jeden ucelený produkt (tričko, mikina..). Ve velkém množství zájemců o sponzoring bude vytvořen baner s logy daných sponzorů, který bude putovat po západočeských kolbištích a spolu s týmem i na MČR. Velký důraz na vystavení sponzorů bude na veškerých kolech ZČJT.

Pro veškeré dotazy se neváhejte obrátit na tel.

 722183010 Jana Kovářová

 777 269 148 Ing. Eva Mentlíková

Celý leták ke stažení ZDE

Těšíme se na Vás v sobotu 1. 2. 2020 Saloon Plzeň Roudná

 
Nahoru