mobile_wrapper
17.08.2020 15:36

Zpráva z MČR dětí a juniorů 2020 Chuchle Aréna Praha

Zpráva z MČR dětí a juniorů 2020 Chuchle Aréna Praha

Ve dnech 6.-9.8.2020 se uskutečnilo v Chuchle Aréně Praha historicky první MČR a to v kategorii děti a junioři. Za Plzeňskou oblast se zúčastnila početná ekipa.

Zpráva z MČR dětí a juniorů 2020 Chuchle Aréna Praha

Ve dnech 6.-9.8.2020 se uskutečnilo v Chuchle Aréně Praha historicky první MČR a to v kategorii děti a junioři. Za Plzeňskou oblast se zúčastnila početná ekipa.

Děti jednotlivci Štěpánka Mašková Kairo
  Sarah Dajbychová Allo Allo
     
Děti družstva Davida Kodadová Jasněnka
  Kateřina Hrubá Caira
  Štěpánka Mašková Caleta
  Valerie Janoušková Delli
  Anna Rajchmanová Galicie
  Sarah Dajbychová Dumol
  Eliška Nechutná Crouch

V družstvech se obě družstva dostala do finále, čtyřčlenné družstvo nakonec skončilo na pěkném 6. místě ze 13 družstev, tříčlenné družstvo (handicap součtu všech výsledků) na místě 12.

Obě účastnice jednotlivců (zahájilo 58 dětí) absolvovaly všechna tři kola bez trestných bodů. Rozeskakovalo se 9 dvojic. Obě děvčata absolvovala rozeskakování bez trestných bodů a rozhodl čas.

Štěpánka Mašková s Kairem dosáhla druhého nejlepšího času a vybojovala tak stříbrnou medaili, Sarah Dajbychová s Allo Allo docílila 4. nejlepšího času a zúčastnila se na 4. místě slavnostního dekorování.

Junioři mladší jednotlivci Nikola Egrová Quilisca
  Anna Rýparová No Fear
  Kateřina Kolísková Jasper Gold
  Štěpánka Tomíčková Tara FG
     
Junioři starší Nikita Kodadová Amarillo I
  Tereza Jakubcová Hello Glasgow, Orienta v.d. Prinseveld
     
Junioři družstva Nikita Kodadová Hellieta
  Helena Bečvářová Niobara
  Barbora Moulisová Arising Moon
  Tereza Jakubcová Jeff Davis
  Sarah Kodadová Luis Vouiton
  Karolína Jílková Mon Chery
  Anna Rýparová Genie
  Nikola Egrová Arisca Nata

V oblastních družstvech, družstvo ve složení N. Kodadová, H. Bečvářová, B. Moulisová a T. Jakubcová vybojovalo dekorované páté místo. Druhé družstvo skončilo po finále na 11. místě.

Nejúspěšnější kategorií pro oblast byla kategorie mladších juniorů, kde Nikola Egrovás Quiliscou absolvovala všechna tři kola bez trestných bodů a v rozeskakování skvělou jízdou dosáhla čistého konta v nejlepším čase a vybojovala zlatou medaili. Zahájilo 34 účastníků. Š. Tomíčková s Tarou FG dokončila na 17. místě, K. Kolísková na prvním juniorském mistrovství dokončila na 13. místě. A. Rýparová s No Fear soutěž nedokončila.

V kategorii starších juniorů jsme měli dvě zástupkyně, T. Jakubcová s Hello Glasgow dokončila na 14. místě ze 40 účastníků a N. Kodadová s Amarillo I na místě 18.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci oblasti.

Ing. Eva Mentlíková, vedoucí ekipy.

Celá zpráva ke stažení ZDE

 
Nahoru