Mistrovství se zúčastnili jezdci : Marcela Lochovská – Viola - Artex Nejdek para Aneta Valeriánová - Reika - JS Gabrielka - děti jednotlivci a družstvo děti/junioři Tereza Šedová - Winnie - Artex Nejdek - děti jednotlivci a družstvo děti/ junioři Eliška Mádlová - Xantipa - Agro Cheb – Nebanice - družstvo děti/junioři Karolína Šimáčková - Vivaldi – Agro Cheb Nebanice - družstvo senioři Charlotte Henning - Walencia - Agro Cheb Nebanice - družstvo senioři Eliška Bodnárová - Čelsi – JS Štekrův Mlýn - družstvo senioři Natálie Argmanová - Hot Love – SS Hory - U25 jednotlivci
Bohužel Natálie Argmanová absolvovala pouze veterinární přejímku a čtvrteční trénink. Dále se ji prohlubovali bolesti břicha a odjela do nemocnice na vyšetření. A pátek dopoledne, místo startu v 1. kole U25 , byla v nemocnici na dalším vyšetření . Přejeme ji brzké uzdravení a doufáme, že si vše vynahradí na MČR 2026. Většině ostatním se velice dařilo. Marcela Lochovská suverénně nejlepšími výkony po oba dva dny získala zlatou medaili. V soutěži dětí, po napínavém boji, obsadila Aneta Valeriánová krásné druhé místo. A konečně jsme se prosadili i v soutěži družstev seniorů kde získalo naše družstvo bronzovou medaili. Je to v soutěži družstev naše první medaile. Dříve jsme byli vždy na konci výsledkových listin a nebo se nám ani nepodařilo družstvo postavit. Letos nám konečně zacinkalo a to ještě jeli děvčata pouze ve třech, tak se nikdo neškrtal. Pouze ve třech jelo i dětské družstvo. Na jeho výsledku se podepsala nervozita jezdkyň startujících na MČR prvním rokem a skončili až na 11. místě. Po celé mistrovství panovala velká vedra. Ve čtvrtek a pátek bylo na závodišti 38 stupňů. Ale jinak bylo MČR vzorně organizováno a všude vládla přátelská atmosféra. Naše ekipa podala skvělé výkony a byl to zatím nejúspěšnější výsledek na drezurním MČR v posledních letech. Všem jezdkyním děkuji za úspěšnou reprezentaci KV oblasti Eva Šimáčková