mobile_wrapper
22.01.2019 13:00 galavečer ČJF

Neodolatelné ceny pro pět účastníků galavečera ČJF 2019

Neodolatelné ceny pro pět účastníků galavečera ČJF 2019

Pět účastníků galavečera České jezdecké federace, na které se usměje štěstí, odjede v sobotu 26. ledna z Národního domu na Vinohradech s některou z pěti hodnotných cen. Do slosování se dostane každý s platnou vstupenkou. A jaké ceny jsou připraveny?

 
Největší cenou, alespoň co do reálné velikosti, je parkurová překážka od společnosti Jump Off – výrobce kvalitního skokového materiálu s hliníkovou konstrukcí pro trénink i závody (www.jumpoff.cz).
 
Společnost Equiservis (www.equiservis.cz) věnovala absolutní novinku mezi bezpečnostními přilbami – GPA Speed Air Concept.
 
Od Czech Equestrian Teamu získá některý z přítomných dvě volné vstupenky na galashow světového parkuru Prague PlayOffs 2019 (www.pragueplayoffs.com), a to konkrétně do I. kategorie na finálový program v neděli 24. listopadu. 
 
Společnost Irel (www.irel.eu) přichystala pestrou paletu svých produktů pro koně i pro lidi.
 
Neméně hodnotný poukaz na odběr kvalitního krmiva pro koně značky Nutri Horse (www.nutrihorse.cz) daruje společnost Canvit.
 
Slosování cen proběhne ve 22.00 hodin na hlavním pódiu v Majakovského sále. U každé ceny bude nejprve vylosováno číslo stolu a posléze za přítomnosti jeho osazenstva se vylosuje výherní vstupenka. 
 
Podmínkou pro získání ceny je její osobní převzetí na pódiu, a to po kontrole výherní vstupenky, kterou je nutné mít buď vytištěnou nebo v elektronické podobě v mobilu. Pokud se výherce pro cenu nedostaví, proběhne opakované losování. Každý stůl může vyhrát pouze jednu z cen. Číslo stolu se tudíž nebude do osudí vracet.
 
Vstupenky na galavečer ČJF jsou stále v předprodeji prostřednictvím sítě GoOut. Odkaz najdete na adrese www.jezdeckygalavecer.cz.
 
 

 

Vstup do Jezdeckého informačního systému

 

 

         ČJF na facebooku:

 

 

 

Partneři

Hodinářství Bechyně Jezdectvi pro vsechny
Nahoru