mobile_wrapper
10.09.2021 07:58

Finále ČP ve stylovém skákání pony jezdců 2021

Finále ČP ve stylovém skákání pony  jezdců 2021

Finále Českého poháru ve stylovém skákání pony jezdců 2021 se uskuteční v pátek 17. 9. 2021 v JA Zduchovice. Na základě dosažených kvalifikačních výsledků je emailem pozváno 20 nejlepších jezdců žebříčku pro danou kategorii.

Po sobotní poslední kvalifikaci v Židovicích známe všechny kvalifikované účastníky do letošního finále ČP ve stylovém skákání pony jezdců 2021.  

• V každé kategorii může Sportovec ve finále startovat pouze s jedním pony, se kterým má pro danou kategorii splněnou kvalifikaci. Sportovec v kategorii 8 – 13 let může startovat ve finále s jedním pony pro kategorii S, A a s jedním pony kategorie B 
• Do finále postupuje 20 nejlepších jezdců dle součtu bodů dosažených v kvalifikačních kolech. V případě, že na posledním postupovém místě je umístěno shodně více Sportovců, postupují všichni takto umístění Sportovci.
 
V případě účasti na Finále ČP styl pony Vás prosíme o přihlášení kvalifikované finálové dvojice na email komise.pony@cjf.cz do 10. 9. 2021! 
Závod je kapacitně naplněn, každopádně pro účastníky finálových kol je přihlášení s potvrzením účasti přes uvedený email!

Tabulka výsledků

 
Nahoru