mobile_wrapper
07.12.2019 13:34 galavečer

21.12.2019 Galavečer Severomoravské oblasti

21.12.2019 Galavečer Severomoravské oblasti

Galavečer Severomoravské oblasti se koná 21.12.2019 od18 hodin ve středisku volného času v Rýmařově. Vstupné 190,- Kč.

Ocenění jezdci Galavečer 2019

Skoky

Děti
Štěpán Filip
Natálie Špůrková
Adam Zatloukal

Ml. junioři
Natálie Kovářová,
Kateřina Matušková,
Klára Poledňáková

St. junioři
Sára Vingrálková
Tina Laryšová
Magdaléna Roubíčková

U25
Nina Kaločová
Tina Šalková
Miroslava Škanderová

Ženy
Lucie Strnadlová
Kateřina Kubrická
Vladislava Humplíková

Muži
Marek Klus
Marek Hentšel
Jiří Hruška

Všestrannost

Pony
David Navrátil
Jana Žilinská
Gabriela Kopřivová

Junioři
Zuzana Švarcová
Tereza Látalová
Dominika Tomíková

Mladí jezdci
Inka Saparová
Barbora Šeligová
Kateřina Kučerová

Senioři
Radko Heidenreich
Adéla Vrtková
Martina Chválová

Voltiž
Tereza Czyžová
Kateřina Kocurová

Skupina: Barbora Kyselá, Klára Kyselá, Kristýna Kyselá, Tereza Czyžová, Veronika Cábová, Vanessa Mazochová, Michaela Milatová

Pony

Skoky:

Děti  8 – 10 let
Václav Humplík
Klára Mošťková
Marie Anastázie Hošáková

Děti  11 – 13 let
Karolína Horníková
Valerie Vysoudilová
Kateřina Dorociaková

Děti  14 – 16 let
Natálie Bečková
Karolína Liďáková
Nikol Rypková

Drezura:

Děti  8 – 10 let
Viktorie Pospíšilová
Alice Hubáčková

Děti  14 – 16 let
Filip Šedý

Reining

Třída mládež
Klára Řeháčková
Thea Karasová

Třída junior
Jonáš Bujnoch

Třída senior
Markéta Šteyerová

Třída amatér
Brenda Lesniczáková

Drezura

Děti na velkých koních
Kateřina Pavlíková
Terezie Dubová
Monika Moudrá

Mladší junioři
Melanie Zuvačová
Dominika Tomíková
Lada Srovnalová

Mladí jezdci
Kristýna Ďurkovičová
Inka Saparová
Michelle Matochová




Senioři
Nicol Raidová
Michaela Schwarzová
Denisa Ptaszková

Vytrvalost:

Junioři
Kristýna Sittová

Senioři
Veronika Myslivečková
Nikol Vicencová
Kateřina Králová

Spřežení:

Dvojspřeží PONY
Aleš Fiala

Jednospřeží
Jan Minarčík

Dvojspřeží
Jaroslav Juráň ml.
Václav Coufalík
Jaroslav Petřek

 

VÝKONNOSTNÍ ODZNAKY

Seznam jezdců, kterým budou na Galavečeru 2019 předány výkonnostní odznaky

BRONZOVÝ ODZNAK

Drezura

Koláčková Petra

Kočí Ivana, Mgr.

Dostálová Hana

Vrbíková Leona

Konetzna Pavla

Vajbarová Michaela

Šedý Filip

Voltiž

Milatová Michaela

Kocurová Kateřina

Stříbrná Nela

Kubíková Lucie

Všestrannost

Vrtková Adéla

 

STŘÍBRNÝ ODZNAK

Skoky

Kočí Lenka

Krampotová Lucie

Tereza Vysoudilová

Všestrannost

Vrtek Stanislav

Spřežení

Aleš Fiala

Voltiž

Lucie Kubíková

 

ZLATÝ ODZNAK

Skoky

Marek Klus

Voltiž

Svoboda Ondřej

Videnková Andrea

Czyžová Tereza

 

PONY

Pospíšilová Viktorie

Poledňáková Klára

 

 
Nahoru