mobile_wrapper
19.07.2016 14:44

Zpráva z MČR ženy, mladí jezdci, družstva a jednotlivci Martinice 2016

Zpráva z MČR ženy, mladí jezdci, družstva a jednotlivci Martinice 2016

Stavitelem parkurů byl německý stavitel M. Behrens, který se již v ČR představil na Memoriálu J. Papouška a na MČR dětí a juniorů v Olomouci. Jeho parkury kladou důraz zejména na pravidelný a prostorný cval a na přesné dodržení dráhy.....

Ve dnech 14. - 17.7. se konalo MČR v Martinicích JS Equitana.

MR drustva 1 Stavitelem parkurů byl německý stavitel M. Behrens, který se již v ČR představil na Memoriálu J. Papouška a na MČR dětí a juniorů v Olomouci. Jeho parkury kladou důraz zejména na pravidelný a prostorný cval a na přesné dodržení dráhy. V řadě případů docházelo k překročení stanoveného času a jezdci tak mnohdy měli trestné body za čas. MR sabca
Zahajovací tréninky byly na programu až v pátek od 8.00 hod. z důvodu nepřízně počasí.
Jako první zahajovala kategorie mladých jezdců, ve které jsme bohužel neměli žádné zastoupení.
Následovaly parkury pro kategorii žen. V prvním kole naše zástupkyně absolvovaly parkur bez trestných bodů a to S. Šůchová Ebel, M. Refková Grace Federica a Casidi, S. Šůchová s koněm Genesisi 1 tr.b. za čas.Třetí zástupkyně K. Jančové se příliš nedařilo, nasbírala více tr.b. jak v prvém, tak ve druhém kole a třetí kolo nedokončila.
V otevřené soutěži na čas obsadila S. Šůchová s Ebel 3. místo a M.Refková s Grace Federica 4. místo. V kategorii " jednotlivců" jsme měli 4 zástupce. J. Luža a Benito S v prvním kole 0 tr.b. a zároveň vítezství v otevřené soutěži, J. Jindra Ascobar 1 tr.b. za čas, Qentino Donth 4 tr.b., V. Janča 8 tr.b. a J. Štětina Casanova 13 tr.b.
V pátek a sobotu absolvovaly soutěže i družstva. V pátek družstvo 1 ( dosáhlo výsledku 5 tr.b.), druhé družstvo se výsledkem nedostalo do finálové 10.První družstvo bylo ve složení J. Jindra Narcos, V. Janča Snasnu, J. Štětina Celano S a J. Luža a Zento S. Družstvo se nakonec umístilo na pěkném 4. místě. 2. družstvo ve složení V. Straka Casilla, L. Macháčková Beefeater, J. Hanáková Crown Boy a J. Rédl Caro ZH. V otevřené soutěži se umístil J. Kůst Marienservis Paris na 4. 
MR drustva 2. družstvo ve složení V. Straka Casilla, L. Macháčková Beefeater, J. Hanáková Crown Boy a J. Rédl Caro ZH. V otevřené soutěži se umístil J. Kůst Marienservis Paris na 4. místě. V sobotním druhém kole žen M. Refková s Casidi a S. Šůchová s Ebel zopakovaly svůj výkon 0 tr.b. Grace Federica 4 tr.b. V jednotlivcích Qentino Donth a J. Jindra 4 tr.b. , J. Luža a Benito S 8 tr.b., J. Jindra a Ascobar 9 tr.b. V. Janča a Sacipont 7 tr.b. a J. Štětina a Casanova S 9 tr.b. Do finále si S. Šůchová vybrala Ebel, M. Refková Casidiho, J. Jindra Qentina Donth, V.Janča pokračoval do 3. kola a J. Luža a J. Štětina se rozhodli do 3. kola nepokračovat.
Nedělní program zahájilo dvoufázové skákání 130/135 cm, kde zvítězil J. Luža a Zento S. Na třetí kolo všech kategorií postavil německý stavitel obtížné parkury, se kterými měla řada dvojic značné problémy. V kategorii žen M. Refková s Casidim nedokončila, S Šůchová s Ebel obsadila na MČR žen pěkné 5. místo. V kategorii jednotlivců velmi dobrý výkon předvedli J. Jindra a Qentino Donth a výsledek je zařadil na 7. místo.
 
Foto: M. Kůstková a E. Mentlíková
     Celá zpráva ZDE

 
Nahoru