Český drezurní pohár

15.4.2024

Přihlášky do Českého drezurního poháru 2024 můžete zasílat přes JIS -
ČJF | Kalendář vzdělávacích akcí (jezdectvi.org)
Do typu vzdělávání zadejte - Přihlášky do seriálů soutěží a musíte odškrtnout fajfku - Bez seriálů, poté se vám zobrazí přihlašovací akce.
Prosíme o přihlášení před plánovaným startem v rámci ČDP.

Jednotlivé kategorie nalznete ještě zde:

ČDP - Velká runda - https://www.jezdectvi.org/vzdelavaci-akce/2024-4-15-cesky-drezurni-pohar-velka-runda
ČDP - Malá runda - https://www.jezdectvi.org/vzdelavaci-akce/2024-4-1-cesky-drezurni-pohar-mala-runda
ČDP - Senioři "S" - https://www.jezdectvi.org/vzdelavaci-akce/2024-4-1-cesky-drezurni-pohar-kategorie-s
ČDP - U25 - https://www.jezdectvi.org/vzdelavaci-akce/2024-4-1-cesky-drezurni-pohar-kategorie-u25
ČDP - Junioři - https://www.jezdectvi.org/vzdelavaci-akce/2024-4-1-cesky-drezurni-pohar-kategorie-juniori
ČDP - Děti - https://www.jezdectvi.org/vzdelavaci-akce/2024-4-1-cesky-drezurni-pohar-kategorie-deti

Těšíme se na Vás v nové sezoně ČDP 2024


27.2.2024

Pravidla - Český drezurní pohár 2024

6.9.2023

Finální výsledky kvalifikace do Finále ČDP naleznete zde: Kvalifikovaní do finále ČDP - 6.9.2023


Jakékoliv nesrovnalosti či připomínky zasílejte spolu s potvrzením účasti na mail: nebanice@wia.cz nebo kontaktujte Evu Šimáčkovou na telefonu: +420 731 472 316

Prosíme o včasné zaslání, abychom mohli kontaktovat náhradníky, přihlašování i do Finále KMK bude otevřeno během čtvrtka.

Těšíme se na Vás!

Kategorie DĚTI

Jméno Průměrný výsledek Celkové pořadí
Anna Marie Křížová  -  Diamantina/Royce´In Love 75,833 1
Hana Balnarová  -  Daisy 72,308 2
Aneta Valeriánová  -  Reika/ Legion 71,499 3
Christinne Lenomarová  -  Goldy z Chrástu 69,375 4
Nela Čermáková  -  Little Lord 69,180 5
Beáta Včelová  -  Dar de Will 68,467 6
Emmy Paroubková  -  Sunny Sky/Robin Hood/Caranoso 67,899 7
Sára Davídková  -  Tango/Dufi 64,117 8
Eva Kunešová  -  Alydame 62,628 9
Eliška Fialová  -  Chiara 46,892 nemá 3 starty
Anna Šestáková  -  Avelange 22,750 nemá 3 starty

Kategorie JUNIOŘI

Jméno Průměrný výsledek Celkové pořadí
Kateřina Sekaninová   -    Handiness 68,611 1
Rinata Děnikejeva  -Kind Of Magic/Hannah Montana 68,224 2
Alžběta Blažková  -  Fidalgo 68,148 3
Veronika Sedláčková  -  Givesta 66,727 4
Barbora Kavanová  -  Harley Van het Lisperhof 66,111 5
Tereza Malá  -  Baileys / Mona Lisa 65,857 6
Vendula Fajfrlíková  -  Mary Lou 65,761 7
Lucie Musilová  -  Tarantina 65,246 8
Kamila Kadlecová  -  Fliere Fluiter 65,089 9
Ema Havlenová  -  For Joy 1 65,082 10
Natálie Ticová  -  Jazzpoint 62,801 11 - náhradník
Ema Brkalová  -  Amur 61,209 12 - náhradník
Anna Valentina Sigismondi  -  Heavenly United 44,537 nemá 3 starty
Štěpánka Šálková  -  Rocky Of Gracie 41,833 nemá 3 starty
Anna Jakubcová  -  Darcy 19,512 nemá 3 starty

Kategorie "S"

Jméno Průměrný výsledek Celkové pořadí
Vladimír Bláha  -  Vihar 68,961 1
Petra Miki Civišová  -  Delgado 1/Famosa 68,424 2
Vanda Bělinová  -  Duc Ferrari 67,621 3
Hana Civišová  -  All About Apache 66,874 4
Jan Zamec  -  Dejna/Skyfal/Feel My Dreams 66,843 5
Barbora Hernandezová  -  Jagger 66,812 6
Jana Hausková  -  Sunny Friday 66,598 7
Kristina Bock-Fialová  -  Bonne Fée 66,338 8
Eliška Stránská   -   Don Corleone 65,993 9
Anna Mikolášová  -  Famosa 1 65,857 10
Zuzana Sejáková  -  Sparta 64,926 11
Barbora Leiterová  -  Franz 64,816 12
Monika Svačinová  -  Julie Belle 64,786 13
Tereza Kamínková  -  Donnershall 64,711 14
Eva Jančaříková  -  Left You a Note 63,190 15
Michaela Žáčková  -  Odeta 62,752 16 - náhradník
Natálie Argmanová  -  Hot Love 59,344 17 - náhradník
Barbora Uhrová Marešová  -Dracula 2/ Mona Lisa 43,119 nemá 3 starty
Aneta Langrová  -  Kassi Boy A.R. 42,261 nemá 3 starty
Veronika Cveková  -  Cadot 40,722 nemá 3 starty
Hana Vašáryová  -  Freedom 22,271 nemá 3 starty
Eliška Bodnárová 21,498 nemá 3 starty
Ida Vavříková  -  Legolas 21,195 nemá 3 starty
Andrea Dohnalová  -  Sound of Silence 20,852 nemá 3 starty
Petra Svobodová 19,907 nemá 3 starty
Andrea Bauerová 0,000 nemá 3 starty
Valentina Tichá  -  Generale Xanora  0,000 nemá 3 starty
Miriam Vítek Viesnerová 0,000 nemá 3 starty

Kategorie U25

Jméno Průměrný výsledek Celkové pořadí
Nikola Feherová  -  Gallileus 68,775 1
Eliška Skřivanová  -  Farawell 67,650 2
Aneta Havlíčková  -  Fieneke   65,518 3
Veronika Gajdolínová  -  Kandro 64,722 4
Barbora Zourková  -  Fénix 64,541 5
Karolína Čermáková -  Vivari   62,771 6
Eliška Šteflová  -  Espresso 1/ Falcao 46,375 nemá tři starty

Kategorie MALÁ RUNDA

Jméno Průměrný výsledek Celkové pořadí
Aneta Havlíčková  -  Fieneke 68,693 1
Fabricio Sigismondi  -  Carinio/ Special Agent  68,660 2
Michaela Habásková  -  Il Diego 68,611 3
Markéta Vášová  -  Lucky Lady 1 68,366 4
Petra Balnarová  -  Daisy 60 67,941 5
Simona Holá  -  Larsson 67,712 6
Jan Zamec  -  Kind of Magic / Dr.House 67,320 7
Kamila Lišková  -  D´Amici 66,634 8
Michaela Vajbarová  -  Alonzo 66,127 9
Petra Miky Civišová  -  Something Special 65,719 10
Eva Jančaříková  -  James 65,229 11 - náhradník
Barbora Zourková  -   Fenix 64,379 12 - náhradník
Eva Floriánová  -  Reggie 1 62,699 13 - náhradník
Michaela Blatná  -  Sammy Deluxe 45,327 nemá tři starty
Miriam Vítek Viesnerová 20,948 nemá tři starty
Darina Rosůlková 20,915 nemá tři starty
Aneta Kölblová 0,000 nemá tři starty
Jitka Šimoušková 0,000 nemá tři starty

Kategorie VELKÁ RUNDA

Jméno Průměrný výsledek Celkové pořadí
Hana Vašáryová  -  Santos Dumont 69,183 1
Eva Jančaříková  -  Jolyn M 68,756 2
Petra Miki Civišová  -  Europe M 68,099 3
Ema Kopuletá  -  Forrest Gump 67,892 4
Adéla Neumannová  -  Heidekrug 66,552 5
Vanda Bělinová  -  Przedswit Silvio 64,804 6
Dziyana Dziuba  -  Solo Paladia 63,742 7
Barbora Matyášová  -  Duque do Pinheiro 61,715 8
Alena Zeusová  -  Locke 60,000 9
Barbora Linhartová  -  Duque D Atela 43,170 nemá 3 starty
Jan Zamec  -  Dr. House 42,484 nemá 3 starty
Fabrizio Sigismondi  -  Special Agent X 41,781 nemá 3 starty

Katedorie PONY MALÁ RUNDA

Jméno  Průměrný výsledek  Celkové pořadí
Jasmína Vašáryová  -  Darmey/Goldenbay  77,209 1
Tereza Klauzová  -  Vagaz 71,818 2
Eliška Horáčková  -  Calamity Sunny Flower 71,785 3
Tereza Zeusová   -   Alexander 10 70,976 4
Karolína Studničková  -  JG Perel 70,498 5
Jan Perníček  -  Dourello 70,202 6
Stella Johanka Vodičková  -  Dark Briliant 69,555 7
Anna Nikola Lahodná  -  Herry 69,507 8
Veronika Vojkůvková  -  Axiss 67,829 9
Lea Trochová  -  Felix / My Lord 67,728 10
Barbora Peloušková  -  Ája 62,083 11 - náhradník
Adéla Selyben  -  Nispuck 45,160 nemá 3 starty
Lucie Robková  -  Trawel Cu mel 23,719 nemá 3 starty
Aneta Kabelová  -  Amos 23,186 nemá 3 start

Kategorie PONY VELKÁ RUNDA

Jména  Průměrný výsledek Celkové pořadí
Vendula Fajfrlíková  -  Bonaparte 76,700 1
Aneta Valeriánová  -  Donna Noel/Sir 75,025 2
Anna Milena Appeltová  -  Naravino 74,083 3
Eliška Fialová  -  Vanda Florima 73,567 4
Adéla Musilová  -  Lipton Samba 72,917 5
Julie Peloušková  -  Orage De Messitert 72,034 6
Adéla Selyben  -  Nispuck 71,867 7
Barbora Boučková   -   Bo-Gl´S Bolero 71,800 8
Lucie Žítková  -  Luna 70,506 9
Sára Davídková  -  Vivien 68,605 10
 Vanesa Hornová  -  Valerián 1 62,558 11 - náhradník
Emma Vašíčková  -  Elvis 62,542 12 - náhradník
Anna Lipinská  -  Hickory 51,317 nemá 3 starty
Vendula Špuková  -  Gracie 49,712 nemá 3 starty
Liliana Hlavońová  -  Marokankas Marcelo/Alpinhorse Mar 48,242 nemá 3 starty
Kristina Kerberová 47,658 nemá 3 starty
Alena Veselá  -  Happy Lady 45,808 nemá 3 starty
Karolína Zápotocká  -  Zarif Domina 41,442 nemá 3 starty
Rozina Holubová  -  Ophélia 1 37,883 nemá 3 starty
Anna Šestáková  -  Calamity Sunny - Flower 25,075 nemá 3 starty
Hana Balnarová  -  Dycott Something Special 23,800 nemá 3 starty


4.8.2023

Aktuální dostupné výsledky kvalifikací ČDP 2023 naleznete zde: Kvalifikace ČDP - 4.8.2023

27.7.2023

Aktuální dostupné výsledky kvalifikací ČDP 2023 naleznete zde: Kvalifikace ČDP - 27.7.2023

14.7.2023

Aktuální dostupné výsledky kvalifikací ČDP 2023 naleznete zde: Kvalifikace ČDP - 14.7.2023

27.6.2023

Aktuální dostupné výsledky kvalifikací ČDP 2023 naleznete zde: Kvalifikace ČDP - 27.6.2023

15.6.2023

Vážení jezdci, níže naleznete tabulku s kvalifikačními výsledky ČDP 2023 k datu 8.6.2023. Prosíme všechny o kontrolu výsledků, pokud se v tabulce nenajdete, prosíme v první řadě o kontrolu, zda jste do seriálu přihlášeni. V JISu v sekci Vzdělávací akce, si dejte filtr Typ vzdělávání: Přihláška do seriálů soutěží a Disciplína drezura, poté se přihlašte do příslušné kategorie (viz.:
https://www.jezdectvi.org/vzdelavaci-akce/2023-4-1-cesky-drezurni-pohar-mala-runda)
Prosíme o přihlášení i v případě, že jste již start absolvovali, výsledky vám budou dopočítány (výsledky ze Staré Role ještě nejsou odevzdány v odpovídajícím formátu.)
 
Kvalifikace ČDP - 8.6.2023


29. 3. 2023

Aktualizovaná pravidla Českého drezurního poháru 2023

27. 2. 2023

Pravidla českého drezurního poháru 2023



Průběžné výsledky Českého poháru ČJF v drezuře 2020 k 15. 6. 2020 jsou zde.

 

Český pohár v drezuře 2020 - pravidla

 

10.9.2019

Výsledky NP děti, junioři a pony včetně dvojic pro finále

 

2.9.2019

Výsledky NP děti, junioři a pony

 

22.8.2019

Konečné výsleky senioři, U25

Finále senioři a U25

 

 

8.7.2019

výsledky děti, junioři

 

21.6.2019

výsledky senioři a U25

 

11.6.2019

průběžné výsledky

 

3.6.2019

Průběžné výsledky zde

senioři, U25

 

20.5.2019

Průběžné výsledky senioři, U25

 

9.5.2019

Průběžné výsledky zde

 

26.4.2019

Průběžné výsledky zde

 

21.4.2019

Průběžné výsledky NP

 

14.3.2019

Průběžné výsledky po 1. kole

 

 

16.1.2019

Pravidla Národního poháru ČJF pro rok 2019 - U25, senioři

Pravidla Národního poháru ČJF pro rok 2019 - pony, děti a junioři

 

26.2.2018

Pravidla Národního poháru ČJF pro rok 2018 - pony, děti, junioři

 

16.2.2018

Pravidla Národního poháru ČJF pro rok 2018 mladí jezdci a senioři

 

15.8.2017

Výsledky ze všech kvalifikací a přehled nominovaných na finále

 

7.8.2017

Průběžné výsledky před posledním kvalifikačním kolem

 

17.2.2017

Drezurní pohár pod záštitou ČJF mění svůj název na ČJF Národní pohár dětí a mládeže 2017.

Aktualizovaná pravidla naleznete zde

 

14.1.2017

Pravidla a termíny kvalifikačních kol a finále  pro rok 2017

zde

 

18.9.2016

Na začátku roku 2016 vyhlásila drezurní komise nový seriál drezurních soutěží určených pro děti a juniory - Drezurní pohár mláděže. Finále se konalo 16.-18.9.2016 v Hradištku.

 

Pony pohár (děti 8-12 let)

1. Julie Pásková - Fleuramo´s Sem

2. Marie Lumbachová - My Tender Dream

3. Tereza Matoušková - Emil-R

 

Pony pohár (děti 13-16 let)

1. Julie Sekaninová - Don Johnson

2. Michaela Siváková - Linda 35

3. Nikola Feherová - Kimberly

 

Pohár dětí na velkých koních

1. Eliška Skřivanová - Velvet 6

2. Jana Táboříková - Janne 1

3. Nikola Feherová - Vabantos

 

Pohár juniorů

1. Ema Gottwaldová - Belissimus

2. Pavlína Svobodová - Flop3

3. Tereza Lipavská - Rozárka 6

 

30.6.2016

 

Výsledky po šesti kolech

Prosíme všechny účastníky o kontrolu výsledků, protože u věkové kategorie jezdců na pony nelze z výsledkových listin jednoznačně stanovit, zda jezdec startuje na velkém koni, či na pony. Veškeré připomínky či reklamace směřujte na zpracovatele žebříčku: Ing. Hana Civišová - falea@seznam.cz

předběžné výsledky - děti

předběžné výsledky - junioři

předběžné výsledky - pony 8-12

předběžné výsledky - pony 13-16

 

13.1.2016

Pravidla pro Drezurní pohár mládeže ČJF 2016 naleznete zde.

13.1.2016

Kvalifikační kola DPM 2016

Datum             

Místo

16.4 

Kralovický dvůr – u Slaného

30.4 

Derby Bohůňovice - Olomouc

 14.-15.5.

Stará Role – Karlovy Vary

 14.-15.5.

Panská Lícha - Brno

 28.-29.5

Přední kopanina – Praha

4.-5.6.

Heroutice 

2.-3.7. 

Těšánky

3.7.

Kralovický dvůr – u Slaného

 8.-10.7.

Kralovický dvůr – u Slaného (šampionát S,Y)

6.8. 

JK Robin Polípno – jižní Čechy

6.-7.8

Pegas Děpoltovice

27.8.

Slapy u Tábora

 16.-18.9

Hradišťko u Sadské - finále


Oficialní partneři