Skoky

Oblastní mistrovství Prahy roku 2022 se konalo ve dnech 17. -19. června ve Zduchovicích.

Výsledky OM Prahy 2022

Pony

děti 8-10 let (-ZPA+ZPA-) 8 start.

  1. Johanka Stella Vodičková – MACHO 1 (Dvůr Hoffmeister)
  2. Lucie Stříteská – LOJZA 1 (Dvůr Hoffmeister)
  3. Tereza Kuklíková – ČIP 4 (JK KUKU)

děti 11-13 let (-ZLPA+ZLPA-) 3 start.

  1. Karolína Studničková – H-KARINA (JC Zájezd)
  2. Viktorie Ferklová – JAMES-BONT (Dvůr Hoffmeister)
  3. Natálie Náprstková – CARLOS 489 (Dvůr Hoffmeister)

děti 11-13 let (-ZLPB+ZLPB-) 11 start.

  1. Eva Helena Kovářová – GLEN ALLY (Dvůr Hoffmeister)
  2. Naila Jounis – THEODOR (Dvůr Hoffmeister)
  3. Karolina Studničková – PRETTY 11 (JC Zájezd)

děti 14-16 let (-LPB*+LPB*-) 8 start.

  1. Marie Profousová – LENNY-LOU (TJ Equus Kinský)
  2. Matylda Beránková – BEENTJESGRAVEN BELLE (Dvůr Hoffmeister)
  3. Tereza Malá – MUCKRIM (JC Zájezd)

Koně

děti (-Z+Z-) 5 start.

  1. Eva Rothová – CASSANDRA (JC Zájezd)
  2. Adriana Hakrová – ATASCHA B Z (Equiservis s.r.o.)
  3. Emily Kullack – COCO CHANELL (JK Tátův sad)

junioři (-ZL+ZL-) 7 start.

  1. Adéla Včeláková – DARK BERRY (JC Zájezd)
  2. Karolína Wiesnerová – JLB PARADISE (JS LH Praha)
  3. Adriana Dobroňová – CARPIS-C (TJ Equus Kinský)

družstva (-ZL+ZL-) 5 družstev

  1. Charlieho andílci (Ant. Křepelková – LIANDRA, Ver. Poláková – VIDARA, Sára Dvořáková – LIBERTY, Miloslav Vítek COMPLIMENT 2)
  2. MMK Bojanovice (Milan Gaudník – EL BUNDY, Marek Babák – LANCELOT 24, Milan Vanko – LA FRANCE Z, Kateřina Smrčková – FLÉR 3)
  3. Hoffi Team (Romana Vochozková – GALEXY, Kristýna Šmatláková – CRACKOLINO, Ria Lacina Hoffmeisterová – ICE FACE-KL, Magdalena Held – SEMMERING)

ženy (-L*+L**-) 12 start.

  1. Martina Rechnerová – CONTARGOS-S (SEIDENGLANZ parkur team)
  2. Romana Vochozková – GALEXY (SS Černuc)
  3. Klára Smékalová – LUDWIGS TRIUMPH (Stáj Urban)

U25 (-L*+L**-) 11 start.

  1. Vanesa Humeni – AVALANCHE N (VS Stables s.r.o.)
  2. Adriana Čopová – QUAID CASIO (Prague Premium Stables)
  3. Anna Poláková – FLEXICON (JS LH Praha)

senioři (-S*+S**-) 12 start.

  1. Aneta Červená – QUE SERA (SS GAPO Praha)
  2. Alžběta Vyštajnová – J.ELIZABETH (JK Kamenický dvůr)
  3. Ria Lacina Hoffmeisterová – ZEFFIRO BLUE (Dvůr Hoffmeister)

 


Oficialní partneři