Kellnerová Anna

Profily - Kádr A
Profily - Kádr A
Profily - Kádr A

Horse academy foto_D_Horvath 2013_96

Narozena

26.11.1996 v Praze

Stručný životopis

První závody jsem absolvovala s koněm Bodie, v roce 2009. V té době jsem trénovala
 s Jaroslavem Hatlou, kterému vděčím hlavně za drezurní průpravu a Kennethem Clawsonem, se kterým jsem absolvovala svoje první mezinárodní závody v Anglii. V roce 2011 jsem začala spolupracovat s Markem Javorským, který je součástí našeho týmu už 5 let. Spolu a s pomocí i jiných trenérů, jsme se vypracovali v průběhu 6 let ze základních 120 cm soutěží, až do 4* GP. Všichni trenéři mi byli velkou oporou a každý z nich mi dal něco jiného. Rodiče i celá rodina mě podporují a prožívají se mnou těžké i radostné chvíle.

Jezdecká kariéra 

Různým způsobem byli všichni mí koně důležití. První kůň mé sportovní kariéry byl Bodie, který se mnou absolvoval ZZVJ. Moje kobylka Curley Sue byla první, se kterou se mi podařilo vyhrát MČR juniorů a po ní následoval Bacara de la Ferme Blanche, který dvakrát po sobě vyhrál MČR mladých jezdců, a zároveň̌ byl on první kůň, se kterým jsem absolvovala seniorský Pohár Národů. Jeden z mých životních koní, je Kashmir. S ním jsem absolvovala svoji první 140 a každý rok s ním poskočila o 5 cm výše, až do 3* GP.

Jezdecký vzor

Každý jezdec je jiný a je skvělé, při mém pozorovaní na závodech, si od každého vzít něco málo a posouvat se díky tomu jezdecky dál. Z žen mám jezdecké vzory Jessicu Kürten a Lucianu Diniz a z mužských vzorů mám Marcuse Ehninga a Daniela Deussera.

Zábava a doplňkové sporty

Je složité si najít čas na jiné sporty, hlavně když člověk každý den může být u koní a jezdit, tím pádem dělat to, co miluje. Jinak ráda surfuji na vlnách a nebo odpočívám u knížky či filmu.

 

 

Sportovní kariéra - výsledky:

FEI

 Clasic_Hagen 2016_02

 


Oficialní partneři