Anna Kellnerová


FOTO: ČOV

věk: 25

subjekt: Czech Equestrian Team a.s.

Anna se začala věnovat koním od svých 12 let, první závody absolvovala s koněm Bodie, v roce 2009. V té době trénovala s Jaroslavem Hatlou (dvojnásobný účastník OH ve všestrannosti), kterému vděčí hlavně za drezurní přípravu. 

V roce 2011 se účastnila stáží v Anglii, kde trénovala s Kennethem Clawsonem, se kterým absolvovala své první mezinárodní závody. Ve stejném roce začala spolupracovat s Markem Javorským, pod jehož vedením vyhrála dva juniorské národní šampionáty (soutěž týmů 2012 na Zonny a soutěž jednotlivců 2013 s Curly Sue).  Dvakrát startovala na juniorském mistrovství Evropy s koněm Kashmir, v roce 2013 ve Vejer de la Frontera a o rok později v  Arezzu, 2 x na mistrovství Evropy pro mladé jezdce, v  roce 2015 s koněm Bacara de la Ferme Blanche ve Wiener Neustadt a v roce 2016 s  koněm Classic v Millstreet. Zásadní vliv na kariéru Anny měl také začátek spolupráce s Jessicou Kürten. Díky obrovské podpoře rodiny a nejbližších přátel se Anně podařilo nasbírat další zkušenosti. Už v devatenácti letech absolvovala s Baccarou a Kashmirem svůj první Pohár národů a díky účasti v GCL a LGCT si se svými koňmi naplno užívá možnost pravidelně závodit na nejvyšší mezinárodní úrovni a ve špičkových lokacích světového parkuru. V sérii Global Champions nastupuje od roku 2017, v sezoně 2018 vyhrála s týmem Prague Lions druhé kolo v Miami a pomohla k třetí příčce svého družstva v Římě. 

Na Olympijské hry se kvalifikovala se dvěma koňmi – Catch Me if You Can, Silverstone G

 

Catch Me If You Can


FOTO: IG Anna Kellnerová

věk: 13
chovatel: Schneider Isabelle,25588 Mehlbeck,Německo
majitel: Czech Equestrian Team,a.s.,Praha 6 - Dejvice, Pha, PHA
plemeno: oldenburský skokový kůň
země původu: Německo

 

Původ: 

Otec: Catoki – holštýnský kůň
Matka: Agentin
Otec matky: Acordplus

Catch Me If You Can se dostala do České republiky před 3 lety ze známé německé stáje Paula Schockenmöhle. Před Annou Kellnerovou klisnu jezdila německá reprezentantka Laura Klaphake a v roce 2018 na Světových jezdeckých hrách Tryonu získali spolu s německým týmem bronzovou medaili. Anička Kellnerová o své Catchie říká: „Má ráda svůj pravidelný režim a čas jen sama pro sebe, taky ale miluje závody. Zároveň je velmi citlivá a reaguje na náladu a chování lidí kolem sebe. Je to královna stáje, když za ní přijdu třeba s pamlskem, dá mi jasně vědět, jestli na to zrovna má nebo nemá chuť.“ Mezi jejich společné největší úspěchy Anička řadí například první místo v poháru národů v pražské Chuchli.


Oficialní partneři